Geceye Gökhan ve Hadise'nin kavgası damga vurdu

Geceye Gökhan ve Hadise'nin kavgası damga vurdu
O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde Gökhan Özoğuz ve Hadise'nin 'Detone' tartışması dikkat çekti.
Ebru Gündeş'in takımından Anılcan ve Gökhan'ın takımından Nur Cennet karşı karşıya geldi. Nur Cennet'in performansı sonrası yorum yapan Hadise, Nur Cennet'in şarkısının nakarat kısmında detone olduğunu söylemesi üzerine Gökhan söze girerek 'bu seviyeye gelmiş yarışmacılar için küçük detoneler olur. Hissiyatı yüksekse eğer benim için tamamdır. Ayrıca şunu söyleyeyim yılbaşı konserinde hepimiz detone olmuşuz. Biz de yapıyoruz, onlarda yapacaklar çok normal' demesi üzerine Hadise; 'Buna katılmıyorum sen kendi adına konuş' dedi.


 
Hadise'nin kendisine tepki göstermesi üzerine Gökhan, Acun'a dönerek 'O zaman Hadise'nin yılbaşında verdiği konserden bir kaç şarkıyı ekrana getirelim.' dedi. Gökhan'ın sözleri karşısında sinirlenen Hadise'yi savunan kişi ise Ebru Gündeş oldu.
 
Gündeş; 'Hadise detone olmuşsa bile onun mazereti var. Dans ediyor çünkü.' sözleriyle Hadise'yi korudu. bunun üzerine canlı yayındaki tartışma daha da büyüdü. Bu durum üzerine araya giren Acun, herkesin haklı olduğunu söyleyerek tartışmayı noktaladı.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com