"Geçmişi 1923 olmayanların hedefi 2023 olamaz"

"Geçmişi 1923 olmayanların hedefi 2023 olamaz"
DP Lideri Zeybek, Ar-Ge Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Dr. Nuran Talu tarafından Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen “siyaset” konulu forumda yaptığı konuşmada, dünya ve Türkiye’nin bugün bir komplo ile karşı karşıya olduğunu iddia etti.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Zeybek, AKP iktidarının bir komplo olduğunu iddia ederek, “Bu iktidar dış güçler tarafından görevlendirilmiştir” dedi.

DP’nin Ar-Ge’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Nuran Talu ise yaptığı konuşmada, Türkiye’nin bugün içinde bulunduğu ekonomik, siyasi ve sosyo-kültürel durumu anlattı. Dr Nuran Talu, iktidar partisinin icraatları ve izlediği yol hakkında bilimsel verilere dayalı rakamlar ve bilgiler verdi.

Mevcut iktidar tarafından çağdaş eğitimin duayeni Atatürk’ün yaptıklarının değiştirilmeye çalışıldığını kaydeden Dr. Nuran Talu, “Devlet kanun teklifleriyle ve kararnamelerle yürütülmektedir. Kendilerine yönelik bir yapı oluşturmaktadırlar. Devletin DNA’sını bozdular. AKP, hedefinin 2023 olduğunu söylüyor. Geçmişi 1923 olmayanların hedefi 2023 olamaz” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com