Geçmişle Uğraşma

Geçmişle Uğraşma
Son günlerde boşanacağı konuşulan Gülben Ergen, hayata ne olursa olsun güler yüzle bakarak enerjisini yüksek tutmayı başarıyor. Çocuklarını her şeyin üzerinde tutan sanatçı, onlarla hayatının başka bir boyut kazandığını söylüyo

Pozitif enerjisi, güzelliği ve şıklığıyla bilinen Gülben Ergen, pek çok başarılı müzik ve televizyon çalışmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de sık sık adı geçen bir isim. Son projesinde ülkemizin çocuklarına olan duyarlılığını da gösteren sanatçı, günlük hayatını Jival Magazin'e anlattı:

Sizin için anlamı olan özel bir takınız var mı?
Benim için bütün takılarım anlamlıdır. Her takımın ayrı hikayesi vardır. Takı takmayı çok severim ancak bu demek değil ki her önüme geleni alırım. Takacağım takının beni yansıtması gerekir, emanet gibi durmamalı.

RAHAT VE ŞIK

Hangi takı ile daha rahat edersiniz?
Ben kolye, küpe, bilezik, yüzük, hepsiyle rahat ederim. Ancak bunlardan biri abartılıysa, diğerlerini daha küçük ve belirsiz kullanırım.

Giyim tarzınızı nasıl tanımlarsınız?
Bana göre rahatlık ve şıklık ayrılmaz bir bütün. Şık olup rahat edemediğiniz bir kıyafet, bir müddet sonra duruşunuzu bozabilir.

Birçok farklı alanda başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz. İlham kaynaklarınız neler?
Çocuklarım, yaşama olan bağlılığım ve umutlarım...

HEDEF 81 İLDE OKUL AÇMAK

'Çocuklar Gülsün Diye' projesinin kurucu ortaklarındansınız. Nasıl başladı bu proje?
Çocuklar gülsün diye yapılan bir kampanya! Biz üç kişiyiz. Feride Edige, Elvan Oktar ve ben. İyi yürekli insanları bir araya getirip okul öncesi eğitiminin altını çiziyoruz. Hedefimiz 0-6 yaş arası çocuklara hak ettikleri mutluluğu vermek. Köylere, içinde oyuncak, giysi, kitap, zeka geliştirici malzemeler bulunan sınıflar yapıyoruz. Çocukların evden okula giderken yürüdükleri yolları servis araçlarıyla kısaltmak istiyoruz.

Kaç anaokulu açıldı?
Altıncı anaokulumuzu Hatay'da açtık. Projemiz desteklerle yürüyor. Bir web sitemiz var; www.cocuklargulsundiye.org. Hedefimiz 81 ile 81 okul. Bunun için gönüllü herkesin yardımına ihtiyacımız var.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com