Gediz Atatürk İlköğretim Okulu 5 yıllık voleybol şampiyonluğunu pasta keserek kutladı

Gediz Atatürk İlköğretim Okulu 5 yıllık voleybol şampiyonluğunu pasta keserek kutladı
Kütahya'da üst üste 5 yıl şampiyon olan Gediz Atatürk İlköğretim Okulu, başarısını pasta keserek kutladı.

Kütahya'da düzenlenen okullar arası voleybol müsabakalarında üst üste 5 yıl şampiyon olan Gediz Atatürk İlköğretim Okulu, bu başarısını pasta keserek kutladı.
Gediz Atatürk İlköğretim Okulu'nda düzenlenen kutlama törenine İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Ali Tanrıkulu, Müdür Yardımcısı Ali Demiray, voleybol takımlarını çalıştıran Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Akalan, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Törende bir konuşma yapan Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Ali Tanrıkulu, okulun Yıldız Erkekler Voleybol Takımının 2007-2008, 2008-2009, 2009-2010, 2010-2011 ve 2011-2012 Eğitim Öğretim Yıllarında üst üste 5 yıl Kütahya il birinciliğini kimseye kaptırmadığını, Minik Erkekler Voleybol Takımının ise sadece geçen yıl hariç (2010-2011) aynı yıllar içerisinde 4 kez il birincisi olmayı başardığını ve bu güzel başarıyı İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ve velilerle birlikte kutlamak istediklerini söyledi.
İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Atatürk İlköğretim Okulu voleybol takımlarının beş yıllık şampiyonluk başarısını takdirle karşıladığını, kendilerine kaymakamlık olarak destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
Atatürk İlköğretim Okulu voleybol takımlarının bu güzel başarısı ile Talha Eraslan ve Özgür Türkmen adlı öğrencilerin Galatasaray Voleybol Takımı Alt Yapısına oyuncu olarak kazandırılması ve Ebubekir Han Özalp adlı öğrencinin de İzmir Özel Yamanlar Karşıyaka İlköğretim Okulu'nu (voleybol burslu) kazanmasının birer tesadüf olmadığını belirten İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, "Demek ki çalışınca oluyormuş. Ben buna azmin zaferi diyorum. Bütün öğrencilerimizin aynı azimle çalışmasını bekliyorum. Tabi ki onları çalıştıran öğretmenler ve idareciler, onların başarısına katkı sağlayan veliler ve destek veren herkesin payı unutulmamalıdır. Atatürk İlköğretim Okulu'nu yürekten kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Konuşmasını tamamlayan Kaymakam Çorumluoğlu, voleybol takımları ve tüm katılımcılarla birlikte Şampiyonlukta Beşinci Yıl pastasını keserek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com