Gediz belediyesi teşvik kapsamında bütçesine katkı sağladı

Gediz belediyesi teşvik kapsamında bütçesine katkı sağladı
Gediz Belediyesi, Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'nden yatırım teşvik belgesi kapsamında yaptığı 1 milyon 23 bin 302,92 liralık alımlara karşılık 184 bin 198 lira tutarındaki KDV oranından muaf tutularak bütçesine ek k

Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, bütçesini günden güne büyüten belediyenin artık borç batağından kurtulmuş, araç parkuru tamamen yenilenmiş, kasasında parası ve elinde çok sayıda satışa hazır işyeri ve konut bulunduran güçlü bir belediye haline geldiğini söyledi. Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, şöyle konuştu:

"2014 yılı yerel seçimlerine hazır durumda olan Gediz Belediyesi bu yerel yönetim anlayışıyla inşallah daha uzun yıllar Gediz'e hizmet etmeye devam edecektir. Gediz Belediyesi planlı çalışmaları ile hedef bütçelerini tutturan, borcu olmayan belediyeler içerisinde yer almaktadır. Geleceğe emin adımlarla ilerleyen ve bu yönde planlamalar yaparak kentte yaşayan vatandaşlarına yakışan hizmeti yerine getirmek için çalışmalarına gece gündüz demeden kararlılıkla ve ara vermeden yürütmektedir. Belediye yatırımları yanında devlet ve özel sektör yatırımları da kentimizin büyümesinde büyük etki sağlamıştır. Bu bakımdan giderek artan nüfusu ve buna bağlı olarak doğan ihtiyaçların hemen giderilmesi noktasında anında hizmet verilmektedir. Kentsel dönüşüm, turizm, sanayi, eğitim, altyapı, yatırımları birbiri ardına yapılmakta ve Gediz geleceğe emin adımlarla güven içerisinde yürümektedir. Yatırımlarımız ile ilçemiz daha da ileriye gidecektir.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com