Gediz Devlet Hastanesi'ne yeni ambulans

Gediz Devlet Hastanesi'ne yeni ambulans
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Devlet Hastanesi'ne gönderilen yeni ambulans hizmete başladı.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Devlet Hastanesi'ne gönderilen yeni ambulans hizmete başladı.
Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Gediz Devlet Hastanesi'ne verilen 2011 model Ford marka tam donanımlı yeni ambulansın hizmete sunulmasının ardından bundan sonra hastalara 3 ambulansla hizmet verileceği bildirildi.
Daha önce Gediz Devlet Hastanesi'nde doktor olarak çalışan Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, belediye başkanlığı görevine verdiği önemi halk sağlığında da hassasiyetle sürdürmeye çalıştığını belirterek, Gediz Devlet Hastanesi'nin ihtiyaçlarının giderilmesi için büyük gayret gösterdiklerini söyledi.
Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, 'İlçemiz Devlet Hastanesinde acil hasta sevklerinde kullanılan ambulans sayısı İl Sağlık Müdürlüğü tarafından tahsis edilen ambulans üçe çıktı.
Tam donanımlı ambulansın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Başta Sağlık Bakanımız Recep Akdağ'a, Kütahya Milletvekilimiz Soner Aksoy'a ve Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Kamil Türkmen'e şahsım ve Gediz halkı adına teşekkür ederim. Yeni ambulansın ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını dilerim' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com