Gediz Ticaret Meslek Lisesi Heyeti, Polonya'ya gidiyor

Gediz Ticaret Meslek Lisesi Heyeti, Polonya'ya gidiyor
Gediz Ticaret Meslek Lisesi, Comenius Projesi kapsamında Polonya'nın Lubartow şehrine gidiyor.

Gediz Ticaret Meslek Lisesi, Comenius Projesi kapsamında Polonya'nın Lubartow şehrine gidiyor.
Projenin 'Eşsiz Tarihi Mirasımız Kaleler' konulu toplantılardan sonuncusuna katılmak üzere 17 Ekim 2010 Pazar günü Polonya'ya gidecek olan Gediz Ticaret Meslek Lisesi heyeti 23 Ekim 2010 tarihinde geri dönecek.
Gediz Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Bayram Sarı, okul öğretmenleri Mustafa Uluhan, Adem Olgun, Ahmet Akgün ve İbrahim Muhammed Yoşumaz ile öğrenciler Mehmet Şahinkaya, Hasan Bahadur ve Mustafa Arpacı'dan oluşan ekibin Polonya'da ortaçağ döneminde yapılan kalelerde incelemelerde bulunacağını ve karşılıklı olarak Türkiye'de ortaçağ dönemi kaleleri hakkında sunum ve bilgilendirme yapacağını söyledi.
Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Bayram Sarı, 'Proje kapsamında Mayıs 2011 tarihinde Türkiye ziyareti yapacak olan İtalya, Portekiz ve Polonya ekipleri ülkemizdeki ortaçağ kalelerini dolaşarak incelemeler yapacak. Bu incelemelerin ardından grupları okulumuzda misafir edeceğiz ve karşılıklı bilgilendirmeler yapacağız. Daha önce İtalya ile Portekiz'de toplantılara katılan okulumuzun Comenius Projesi kapsamındaki Eşsiz Tarihi Mirasımız Kaleler konulu toplantılarımız Polonya ziyareti ile son buluyor. İtalya, Portekiz ve Polonya ekiplerinin Gediz Ticaret Meslek Lisesi'ne yapacakları Mayıs 2011 ziyareti ile proje sonuçlandırılacak' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com