Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı değişti

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı değişti
Gediz Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanlığı'na Maden Yüksek Mühendisi Mesut Naci Cebecioğlu getirildi.

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanlığı'na Maden Yüksek Mühendisi Mesut Naci Cebecioğlu getirildi.
1 Aralık 1995 tarihinden itibaren 4 dönem üst üste Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini yürüten Avukat Mustafa Dönmez'in Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ni (TOBB) temsilen Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Kurul Üyeliğine atanmasıyla GTSO Yönetim Kurulu tarafından başkanlık seçimi gerçekleştirildi.Yapılan seçimde, odanın 2003 yılından beri Yönetim Kurulu Üyeliğini yürüten Mesut Naci Cebecioğlu Gediz Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni başkanı oldu.
Odada yapılan devir teslim töreniyle Mustafa Dönmez'den görevi devralan Mesut Naci Cebecioğlu, 1965 yılında Gediz'de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Gediz'de tamamladı. 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Maden Mühendisliği Fakültesi'nden mezun olduktan sonra aynı yıl başladığı yüksek lisansını tamamlayıp Maden Yüksek Mühendisi olan Mesut Naci Cebecioğlu, 2001 yılına kadar özel sektörde mühendislik ve üst düzey yöneticilik yaptı. 2001 yılında EGEMAR Mermer Maden İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketini kurdu. Halen Gediz Organize Sanayi Bölgesi'nde (GOSB) mermercilik alanında iş hayatına devam eden Mesut Naci Cebecioğlu, aynı zamanda 2004 yılından bu yana Gediz Belediye Meclis Üyeliği ve 2005 yılından beri de Gediz OSB Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu, evli ve 3 çocuk sahibi.
Görevi devraldıktan sonra bir konuşma yapan Oda Başkanı Cebecioğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen 26 Eylül 2011 Tarih ve 660 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile oluşturulan Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Üyeliğine atanana Mustafa Dönmez'i yeni görevinde başarılar diledi ve kendisinin uzun zamandan beri kazandığı engin tecrübelerinden faydalanacaklarını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com