Gediz'de Başkan Saraoğlu aday adaylığını açıkladı

Gediz'de Başkan Saraoğlu aday adaylığını açıkladı
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Gediz’e bir dönem daha hizmet etmek için belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

AKP  İlçe Merkezinde yapılan basın toplantısında bir konuşma yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, ilçeye yaptığı hizmetlere devam ettirebilmek için önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olduğu söyledi.
AKP Kütahya Milletvekili Soner Aksoy, 
AKPi Gediz İlçe Başkanı Eflatun Coşar, İl Genel Meclisi Üyeleri, AKP Gediz İlçe Yönetimi Üyeleri, AK Parti Gediz Kadın Kolları, AK Parti Gediz Gençlik Kolları ve basın mensuplarının katılımıyla düzenlenen toplantıda ilk konuşmayı İlçe Başkanı Eflatun Coşar yaptı.
İlçe Başkanı Eflatun Coşar Konuşmasında, “Yaklaşık on yıldır Gediz’e hizmet veren Belediye Başkanımız Mehmed Ali Saraoğlu’nun önümüzdeki yerel seçimlerde partimizden belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıklamak üzere toplandık.
Gediz’e hizmet noktasında başta Milletvekilimiz Soner Aksoy, Belediye Başkanımız ve ben bir ekip oluşturarak, halkımız için çalıştık. Bu ekibin yoluna devam etmesini düşünüyoruz. Hakkımız ve Gediz için hayırlı olsun” dedi.
Kütahya Milletvekili Soner Aksoy da konuşmasında, “Ak Parti, partiye gönül vermiş herkese ve tüm adaylara açıktır. Aday olacak herkese eşit mesafede biri olarak Başkan Eflatun Coşar’a katılıyor ve ekip olarak Gediz ve Gediz Halkı için aralıksız çalıştığımızı dile getirmek istiyorum. Başkan Saraoğlu’nun çalışmaları da herkes tarafından bilinmektedir. Gediz için hayırlı olmasını dilerim” dedi.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu da aday adalığı açıklamasından önce Milletvekili Soner Aksoy başta olmak üzere İlçe Başkanı Eflatun Coşar’a, parti yönetimi, kadın ve gençlik kollarına teşekkür ederek, ilçeye yaptığı hizmetlere devam ettirebilmek için önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olduğu söyledi.
Hayatın çok hızlı bir şeklide akıp gittiğini, bu kısa zamanda Allah’ın kendilerine büyük fırsat ve imkanlar verdiğini belirten Başkan Saraoğlu, konuşmasını şu şekilde devam etti:
“Bu halka hizmet etme imkanıdır. Halkımız da bize destek verdi. Biz o desteğin hakkını vermek için yoğun bir gayret gösterdik.
Attığımız her bir adımda dua etsinler diye adım attık. Attığımız her bir adımda Gediz halkının gönlünde ve yüreğinde yer bulduğumuzu düşünüyorum. Çünkü Gediz halkı, kendisine hizmet eden ve kendisi için bir adım atana on adım atma yürekliliğini gösterebilecek erdeme ve ahlaka sahip. Böylesine güzel ahlakla bezenmiş bir ilçenin sakinlerine hizmet etmekten dolayı önce ‘Cenab-ı Hakka’ hamd ediyorum ve bu imkanı bizlere sunan Gediz halkına öncelikle teşekkür ediyorum. Gediz’e sunulan katkıların mimarı başta Sayın Başbakanımız olmak üzere, Milletvekilimiz Soner Aksoy’a özellikle teşekkür ediyorum. Ayrıca parti teşkilatımıza, kadın ve gençlik kollarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize teşekkür ediyorum.
Bugün yeni bir dönem için besmele çekme günü, yeniden kolları sıvayacağız ve yeniden kolları sıvamak için bugün yeni bir start veriyoruz, herkes için hayırlı olsun. Gediz zor bir ilçedir 9,5 yıllık süre içinde Gediz’de yapılamaz denen pek çok yatırım yapılmış adeta Gediz çağ atlamıştır.
Gediz’e kalıcı eserleri bıraktık bundan sonra daha güzelleri olacak.
Ama bunu birlikte yapacağız, birlikte başaracağız. Gediz'i sadece kendi içinde büyüyen değil, Türkiye’ye yakışan bir marka haline getireceğiz.
Bu yeni başlangıcın herkes için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu gün yeni dönem için kolları sıvama günüdür. Yeni dönem, daha fazla heyecanla çalışma günüdür. Gediz’de yeni başarılara koşacağız. Kütahya’nın rekorunu kırarak AK Parti bayrağını en yüksek zirveye hep birlikte taşıyacağız. Bu zirve hedefe koşmamızı sağlayan halkımıza, belediye başkanlığı görevi süresince destek olan herkese teşekkür ediyorum.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com