Gediz'de engelliler yararına yağlı güreş

Gediz'de engelliler yararına yağlı güreş
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, engelliler destek amacıyla yağlı güreş müsabakası düzenleniyor.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, engelliler destek amacıyla yağlı güreş müsabakası düzenleniyor.
İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığınca 10 Ekim 2010 Pazar günü üçüncüsü yapılacak olan yağlı güreş müsabakası İlçe Şehir Stadında gerçekleştirilecek.
Bu yıl Çinigaz firması sponsorluğunda yapıacak olan 3. Yağlı Güreş müsabakalarına 2 altın kemer sahibi olan Ahmet Taşçı ile küçük minik, büyük minik, teşvik, deste boy, küçük orta, büyük orta, başaltı ve baş pehlivan dallarında çok sayıda güreşçi katılacak.
Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, engellilere akülü araba alımı için düzenledikleri yağlı güreş müsabakasına büyük ilgi beklediklerini söyledi. Güreşten önce İlçe Şehir Stadı yanındaki sahada cirit gösterisi yapılacağını belirten İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri yağlı güreş müsabakalarına 2 altın kemer sahibi olan Ahmet Taşçı ile karşılaşacak büyük pehlivanların katılacağını, karşılaşmaların güreş ve cirit severlerin çok heyecanlandıracağını ifade etti.
İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, 'Gediz'de güreş ve ciride büyük ilgi var. Bu yıl üçüncü kez yağlı güreş müsabakası düzenliyoruz. Güreş gelirlerini engellilere akülü araba alımı için kullanacağız' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com