Gediz'de ramazan coşkusu devam ediyor!

Gediz'de ramazan coşkusu devam ediyor!
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, belediye tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri büyük ilgi gördü.


Gediz Belediyesi Kültür Etkinlikleri Kapsamında düzenlenen Ramazan Akşamları Programlarının ilki cumartesi akşamı Orta oyunu ve Neyzenler tarafından gerçekleştirilen neyname sahne gösterimleri ile başladı.
Belediye Hizmet Binası önünde sahnelenen Orta oyunu ve Neyname sahne gösterimi vatandaşlar tarafın büyük ilgi ve beğeniyle izlendi.
Programda bir konuşma yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, hazırladıkları Ramazan Ayı Etkinlikleriyle Gediz'de Ramazan ayının dolu dolu yaşandığını görmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Belediye Başkanı Saraoğlu, 'Bu mübarek ayın Gediz'de huzurlu bir şekilde yaşanması için gerekli çalışmaları yaparak ayın özelliklerine göre etkinlikler düzenledik.
Ramazan ayı, birlik ve beraberliğin millet olarak en üst seviyeye taşındığı müstesna bir aydır. Bunun için Gediz Belediyesi'nin Kültür etkinlikleri halkasına Ramazan Ayı Etkinliklerini ekleyerek, halkımızın Ramazan coşkusunu ve eski Ramazan eğlencelerinin tadını yaşayabilmesini sağlamaya çalıştık' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com