Geleceğin sporcuları sertifikalarını aldı

Geleceğin sporcuları sertifikalarını aldı
Odunpazarı Belediyesi Yaz Spor Okullarını bitiren başarılı sporculara sertifikaları verildi.
Odunpazarı Belediyesi Yaz Spor Okullarını bitiren başarılı sporculara sertifikaları verildi. 
Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’nın yanı sıra Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alaaddin Çoban ve ailelerin katıldığı mezuniyet töreni, Mehmet Terzi Spor Salonu'nda yapıldı. 
Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği tören, yaşları 4 ile 6 arasında değişen Odunpazarı Spor Kulübü jimnastik sporcularının sunduğu gösteri ile başladı. Jimnastik gösterisi sonrası 7 spor dalında 350 sporcuya sertifikalarını veren Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, zinde ve sağlıklı bir Eskişehir için spora büyük yatırım yaptıklarını vurguladı.
"Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için projeler geliştirmek, onların eğitim ve yaşam kalitelerine katkı sağlamak öncelikli çalışmalarımızın başında geliyor" diyen Başkan Sakallı, “Çocuklarımızın hem boş vakitlerini faydalı geçirmelerini, hem sporun farklı dalları ile ilgilenerek vücut ve ruh sağlıklarını korumalarını, hem de tüm bunların yanında eğlenmelerini, hoşça vakit geçirmelerini istedik. 
Bu maksatla hizmete açtığımız Ihlamurkent Mehmet Terzi Spor Salonu şu an sertifikalarını verdiğimiz başarılı öğrencilerimizle doldu. Kendilerini bu faydalı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum” dedi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com