"Gelecek için gençlere yatırım yapılmalı"

"Gelecek için gençlere yatırım yapılmalı"
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği (KÜGİAD) Başkanı A.Volkan Turgut, Kütahya'nın geleceğinin girişimci gençlerde ve onların elde edeceği başarılarda olduğunu ifade etti.

Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği (KÜGİAD) Başkanı A.Volkan Turgut, Kütahya'nın geleceğinin girişimci gençlerde ve onların elde edeceği başarılarda olduğunu ifade etti.

'KÜGİAD OLARAK GENÇLERİMİZ İÇİN GEREKENİ YAPIYORUZ'
Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Ahmet Volkan Turgut, Kütahya'nın daha da kalkınmasının girişimci gençlerde ve onların elde edeceği başarılarda olduğunu söyledi. Turgut, yaptıkları çalışmalarda Kütahya'ya ve Türkiye'ye hizmet etme gayreti içinde olduklarını ifade etti.
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı A.Volkan Turgut, yaptıkları çalışmalarda Kütahya'ya ve Türkiye'ye hizmet etme gayreti içinde olduklarını söyledi. KÜGİAD Başkanı Turgut, Türkiye'nin ve Kütahya'nın geleceğinin girişimci gençlerin elinde olduğunu belirterek, konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Ülkemizin ve Kütahyamızın geleceği girişimci gençler ve onların başarılarında gizlidir. Genç işadamları olarak her zaman ekonomiye ve iş dünyasındaki gelişmeleri dikkatle takip etmekteyiz. Dernek olarak ilimizdeki girişimcilerin ve özellikle gençlerin önünün açılması için gayret ediyoruz. Gençlerin daha geniş vizyonlara sahip olması için düzenlediğimiz programların çok yararlı olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Pakistan temasları da bu bağlamda olumlu sonuçlara vesile olmuştur. KÜGİAD yaptığı çalışmaları geleceğin gençlerde olacağı düşüncesiyle yapmaya devam edecektir.”
'İSTİHDAM OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ'
Başkan Turgut, KÜGİAD çatısı altında bir araya gelen genç işadamlarının ülkeye ve Kütahya'ya hizmet etme gayreti içinde olduğunu ifade ederek: 'Ülkemizin ve ilimizin geleceğini düşünerek üretiyoruz. Yine aynı amaç doğrultusunda risk alarak istihdam yaratmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalar sonrasında her geçen gün ilimizdeki istihdam sayısının arttığını gözlemliyoruz. Genç işadamlarının, girişimcilerin sayısının artması hem ülkemizin, hem ilimizin ve hem de vatandaşlarımız için gereklidir. Kütahya'da alınan riskler sonrası istihdamdaki artış bizleri mutlu etmektedir.”dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com