'Gelecek için okula devam' projesi

'Gelecek için okula devam' projesi
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN, OKULLARDA DEVAMSIZLIĞI ÖNLEMEK İÇİN BAŞLATTIĞI PROJESİ ÇERÇEVESİNDE ŞEHİRDEKİ BİLLBOARDLAR, PROTOKOLÜN FOTOĞRAFLI MESAJIYLA DONATILDI
Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nün 'Gelecek için okula devam' projesi çerçevesinde şehirdeki billboardlar, protokolün fotoğrafları mesajıyla donatıldı. 
Projeyle, kentteki lise ve dengi okullarda eğitim-gören öğrencilerden okullarına devamsızlık yapanların tespit edilerek, tekrar okullarına devam etmeleri amaçlanıyor.
 
Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen projede, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de ortak kurum olarak yer alıyor.
Kentteki billboadlara asılan dev afişlerde, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Kütahyalı olan Danıştay Teknik Hakimi Eslem Ayaz, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan, Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık ve Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başkekimi İsmail Zehir'in fotoğraflarıyla birlikte 'Bizden sonra sıra sizde, okula devam' mesajı yer alıyor.
Bilboardlardaki afişleri inceleyen vatandaşlar, kurumların bu çalışmasından dolayı yetkililere teşekkür ettiler.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com