"Gelin, hukuk katliamını görün"

"Gelin, hukuk katliamını görün"
Ergenekon davası savcının mütalaa vermesi için 13 Aralık’a ertelendi. Artık sona yaklaşılan dava kapsamında 5 yıldır tutuklu bulunan Tuncay Özkan, bir açıklama yaptı.
Ergenekon davası savcının mütalaa vermesi için 13 Aralık’a ertelendi. Artık sona yaklaşılan dava kapsamında 5 yıldır tutuklu bulunan Tuncay Özkan, bir açıklama yaptı.
 
“Gizli ve açık tanıklara aylardır olmadık yalanlar ve iftiralar söyletildi” diyen Özkan, açıklamasında “İddiaları savunmak için bize yarım saat süre verildi” ifadesine yer verdi.
 
Özkan “13 Aralık’tan itibaren izleyici sıralarını sakın boş bırakmayın. Gelin orada hukuk katliamını görün” çağrısında bulundu.
 
Özkan’ın açıklaması şöyle:
 
“Dostlarım Ergenekon Mahkemesi’nde sona gelindi. Hukuksuz yere 5 yıldır tutukluyum. Ve yargılama hukuksuzluklarla sonuca gidiyor.
 
Savcının mütalaa vermesi için dava 13 Aralık Perşembe gününe ertelendi. Ancak ne deliller değerlendirildi ne tanıklarımız dinlendi.
 
Gizli ve açık tanıklara aylardır olmadık yalanlar ve iftiralar söyletildi bu salonda. İddiaları savunmak için bize yarım saat süre verildi.
 
Yalan ve iftirada bulunan her sanık için bize savunma payı olarak verilen yarım saatte tanık başına 5 saniye bile düşmedi.
 
İtirazlarımız dikkate alınmadı ve dava sonuçlandırılmak isteniyor. Yıllardır sürüncemede bırakılan dava kontrolsüz şekilde sonuca gidiyor
 
13 Aralık’tan itibaren izleyici sıralarını sakın boş bırakmayın. Gelin orada hukuk katliamını görün. Bizi sürüklemek istedikleri uçurumdur.
 
Artık susma zamanı değil. Silivri’de duruşma salonuna sıkıştırılıp boğulan bizler değil cumhuriyettir. Karşı devrimcilere fırsat vermeyin!” (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com