Gemicik İsrail ile ticarete devam ediyor

Gemicik İsrail ile ticarete devam ediyor
İsrail'le ilişkiler kötü ama Burak Erdoğan'ın gemi ticareti hız kesmiyor

İsrail Yedioth Gazetesi'nin iddiası Erdoğanların işlerini ortaya çıkardı. İsrail ve Türkiye'nin ilişkilerinin en kötü olduğu şu günlerde Başbakan'ın oğlu Burak Erdoğan'ın 'gemiciği'nin İsrail ile ticarete devam ettiği iddia edildi.

Gazete, Türk İsrail ilişkilerinin son 3 yılın en düşük seviyesinde olduğuna dikkat çekerken, bu gerilime rağmen Başbakan Erdoğan'ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan'a ait gemilerin İsrail ve Türkiye arasında mal taşıdığına işaret etti. Her fırsatta İsrail'i Filistin'le yaşananlar üzerinden eleştiren ve bu şekilde halka din kardeşimiz propagandası yapan Erdoğan oğlunun aynı İsrail üzerinden para kazanmasına sessiz kaldı.

Burak Erdoğan'ın MB Denizcilik Şirketi'ne ait 2 gemisi olduğunu ve Safran 1 isimli geminin Türk ve İsrail limanları arasında birkaç kez yelken açtığı ileri sürülen haberde 95 metre uzunluğundaki geminin İsrail'in Ashdot limanına 12 Ocak'ta yanaştığını yazan gazete, Türkiye'deki muhalefet partisi milletvekillerinin bu ticareti Başbakan Erdoğan'a sorduğunu öne sürdü. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com