Genç Doktor Kendini Astı!

Genç Doktor Kendini Astı!
Dambıl denilen kas geliştirici ağırlıkları beline bağlayıp kendisini oda kapısına iple astı...

KTÜ Farabi Hastanesi'nin en neşeli doktorlarından olan 31 yaşındaki Resul Sözen, dün ameliyata girdikten sonra rahatsız olduğunu belirterek bölüm başkanından izin alıp evine gitti. Sözen'in bugün hastaneye gitmemesi üzerine Gazipaşa Mahallesi İskenderpaşa Caddesi'nde bulunan evine giden arkadaşları, genç doktoru dambıl denilen kas geliştirici ağırlıkları beline bağlayıp kendisini oda kapısına iple asmış halde buldu.

Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı ilk incelemelere göre olayın intihar olduğu açıklandı. Bekar olan ve 2 arkadaşıyla birlikte kalan genç doktorun eve gelen arkadaşları sinir krizi geçirirken, Sözen'in ardında herhangi bir not bırakmadığı belirtildi. Sözen'in cesedi Trabzon Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HAYAT DOLUYDU
Dr. Resul Sözen'in çok sevilen, çalışkan ve iyi bir sağlıkçı olduğunu kaydeden Farabi Hastanesi Üroloji Servisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kemal Özgür, "Çok saygılı ve neşeli bir arkadaşımızdı. Böyle bir şey yapacağını aklımıza bile getiremezdik çünkü çok neşeli, hayat doluydu. Dün ameliyata girmişti, ardından ishal olduğunu belirterek izin istedi ve gitti. Bugün gelmeyince herkes merak etti, arkadaşları eve gidince bu acı olayı öğrendik" dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com