Genç kıza 6 saatte 30 kişi tecavüz etti

Genç kıza 6 saatte 30 kişi tecavüz etti
İngiltere’nin Birmingham şehrinde Asyalı bir genç kızın 6 saat içerisinde 30 Asyalı erkeğin tecavüzüne uğradığı açıklandı.

İngiltere'de Shaista Gohir isimli aktivist bir kadın Birmingham şehir konseyine sunduğu raporda, bir ailenin yanına büyümesi için verilen genç bir kızın, 6 saat içerisinde 30 Asyalı erkeğin saldırısına uğradığını belirtti.

Aktivist saldırıya, bir baba ve okul üniformalı oğlunun da dahil olduğunu söyledi.

Daily Mail'in haberine göre, yetiştirilmesi için aynı etnik ailelere verilen Asyalı genç kızların yaşadığı cinsel sömürünün, yetkililerin burnunun dibinde yaşandığını belirten Gohir, topluluk liderlerinin, okulların ve ailelerin bu olayların üstünü örttüğünü de açıkladı.

DAVA DAHA İYİ ELE ALINSIN

Müslüman ve Kadın Hakları aktivisti Gohir şehir konseyinden, 30 erkeğin tecavüzüne uğrayan genç kızın davasını, daha iyi ele almalarını talep etti. Birmingham şehir konseyine sunulan raporda, 35 tecavüz kurbanı ve ülkedeki Müslüman topluluğa dahil birkaç saldırganla yapılan röportajlar da yer alıyor.

Aktivist Gohir ayrıca, Rochdale ve Oxford şehirlerinde yaşanan cinsel sömürülerin, beyaz kadınları taciz eden Asyalı erkek grupları tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com