Genç kıza polis kurşunu

Genç kıza polis kurşunu
D.Bakır'da tartışmada polis kurşunu genç kızı yaraladı.

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde Açıköğretim sınavına girerken bir genç ile tartışan polisin elindeki silahtan çıkan kurşun bahçede bekleyen 21 yaşındaki genç kızın yaralanmasına yol açtı. Genç kız Bismil Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahaleden sonra Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Bismil ilçesindeki Kurtuluş İlköğretim okulunda bugün Açıköğretim sınavı sırasında yapılan aramada bir genç ile polis arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine tabancasını çeken polis, kabzası ile kimliği öğrenilemeyen gence vurmak isterken silah ateş aldı. Tabancadan çıkan kurşun bahçede bekleyen 20 yaşındaki Muhsine Belge'nin kasığına isabet etti. Yere yığılan genç kızın yardımına giden polis, başından tutup ambulans istedi. Okulun bahçesine gelen ambulans ile Bismil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Belge, ilk müdahaleden sonra Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Emniyet yetkilileri, 3 kişinin sınav girişinde görevli polis memuruna saldırdığını ve polisin kavga sırasında silahının ateş alması sonucu genç kızın yaralandığını belirttiler. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com