Genç: O sözleri Erdoğan için kullanacağım!

Genç: O sözleri Erdoğan için kullanacağım!
AKP’li Zeyid Aslan’ın CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e yönelik küfürleri siyaset gündemine bomba gibi düştü. Genç bu sözlere çok sert yanıt verdi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan, Kamer Genç’in AKP’li Aslan’a açılan davanın reddedilmesi halinde aynı sözleri Başbakan Erdoğan’a söyleceğini yazdı.
 
İşte o yazıdan bir bölüm:
 
Zeyid Aslan nereye koşuyor?
 
Kamer Genç’in ağır muhalefetine karşın hiçbir Başbakan’ın onu açık hedef haline getirdiğini de hatırlamıyorum. “Muhteşem” partisinin içindeki sıkıntıları bildiği ve mebuslarını kendisi lehine kemikleştirmek istediği zaman hep aynı Kızılderili taktiğine başvurur; TBMM çatısı altında da gerilim ve şiddet yolunu denemekten hiç çekinmez. “Muhteşem” çok iyi bilir ki; bir daha mebus olmak adına kendisi için nedenini bilmeden etrafa yumruk sallayacak, küfredecek adamı çoktur. Bu isimler sağda solda ne kadar kendisini ve parti politikalarını eleştirse de yakınlaşan her seçimin arifesinde “Tayyip Erdoğan için yumruk sallayanlar” fotoğrafına girmek için azami gayret gösterirler.
 
Bu zat-ı muhteremlere o kadar yumruk sallayıp, küfrettikten sonra ne mi olur?
 
Bunların çoğu hâlâ Ankara’nın çeşitli nargile kafelerinde nargile müptelası olmuş Erdoğan’a saydırıp tüttürüyorlar. Bazıları da Çukurambar senin, Söğütözü benim gezip “bir daha olabilir miyim?” için takla üstüne takla atıyorlar. Ortak söylem noktaları ise “Patron benim değerimi bilemedi”..
 
Kavganın hemen sıcağında kuliste Kamer Genç’in Ankara Haber Müdürümüz Necdet Pekmezci’ye söylediklerini not edelim;
 
“Bana edilen küfürler cinayet sebebi sayılır. Tazminat davası açacağım. Mahkeme bunu reddederse aynı sözleri Tayyip Erdoğan için kullanacağım”..
 
Peki, Zeyid Aslan nereye koşuyor?
 
Kavganın hemen ardından olup bitenleri tasvip etmeyen bir AKP kurmayından aldığım bilgi şu;
 
“Zeyid Aslan İstanbul’un Fatih ilçesine belediye başkanı olmak istiyor. Başbakan’ın da bilgisi var. Yoğun kulis yapıyor. Başbakan’ın gözüne girmek için bunları yaptı herhalde.” (CTE)
 
Yazının kaynağı için tıklayın: http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=26632

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com