Genç oyuncuyu sahneden itti

Genç oyuncuyu sahneden itti
Kuruçeşme Arena'da önceki akşam sahne alan Göksel, açılış şarkısı 'Acıyor'da, koreografi gereği Haki Biçici'yi öyle bir itti ki, genç oyuncu kendisini hoparlörlerin üzerinde buldu.
Konserin başında orkestranın  ardından sahneye gelen Biçici, dekordaki telefon kulübesine girdi. Peşinden  Göksel, elinde bir telefonla sahneye çıkarak yeni albümünden ‘Acıyor’ şarkısıyla konserine başladı. 
 
Biçici, şarkının sonlarına doğru  telefon kulübesinden çıkarak Göksel’in yanına geldi. Yalnızlığını ve aşkını  anlatmak isteyen Biçici, Göksel’e  arkasından yaklaşıp sarıldı. 
 
Bunun üzerine Göksel, Biçici’yi güçlü bir şekilde itince dengesini  kaybeden oyuncu, orkestranın önündeki hoparlörlerin üzerine düştü. Durumu toparlayan oyuncu, apar topar ayağa kalkarak koreografisine devam etti. 
 
Şaşkına dönen Göksel bir süre daha şarkısına devam etmeye çalışsa da gülme krizine girdi. Şarkıyı yarıda kesen şarkıcı seyircilerden özür dilerken, “Ne geliyorsa  bu erkeklerin başına geliyor” dedi ve kaldığı yerden devam etti.(SNK)
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com