Gençlerin zararlı alışkanlıklardan korunması

Gençlerin zararlı alışkanlıklardan korunması
Kızılay Tavşanlı Şubesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası, Dost Kalpler, Yediveren, Beyazay, Kurs ve Okul Talebelerine Yardım derneklerinin birlikte organize ettikleri "Ölüyorum Anne" çalışması devam ediyor.

Kızılay Tavşanlı Şubesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası, Dost Kalpler, Yediveren, Beyazay, Kurs ve Okul Talebelerine Yardım derneklerinin birlikte organize ettikleri 'Ölüyorum Anne' çalışması devam ediyor. Bu çerçevede gençlerin zararlı alışkanlıklardan korunmasına katkı sağlamak amacıyla anne ve babalara yönelik olarak Tavşanlı Belediye Kültür Sarayı'nda bir konferans gerçekleştirildi. Kütahya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Erdem Eylemem ile il Sağlık Müdürü Eyüp Avcı'nın konuşmacı olarak katıldığı konferansa veliler yoğun ilgi gösterdi.
Eylemem, temel amaçlarının madde bağımlılığı konusunda aile ve gençlerde farkındalık meydana getirmek olduğunu söyledi. Eylemem, madde bağımlığının içine tütün ve alkolünde dahil olduğunu belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com