Gençlik Merkezi öğrencileri Doğan Ürgüp'ü ziyaret etti

Gençlik Merkezi öğrencileri Doğan Ürgüp'ü ziyaret etti
Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Mustafa Haste ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Ayrıca Başkan Ürgüp, Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç ve Uşak Gençlik Merkezi öğrencilerini de makamında kabul eder

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Mustafa Haste ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Ayrıca Başkan Ürgüp, Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç ve Uşak Gençlik Merkezi öğrencilerini de makamında kabul ederek görüş alış verişinde bulundu.
Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Mustafa Haste ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Mustafa Haste, 3194 sayılı imar kanunu ve planlı alanlar tip imar yönetmeliği ile 5393 sayılı belediyeler kanunu 15/b maddesine dayanılarak düzenlenmiş olan jeolojik, jeoteknik zemin etüt çalışmalarına ilişkin esaslar yönetmeliğini Belediye Meclisi'ne taşıyan Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e ve bu yönetmeliği onaylayan meclis üyelerine teşekkür etti. Doğan Ürgüp de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Bu tür kuruluşların kendi meslek dalları ile ilgili hususlarda bilgi birikimini aktaracak, bilgi paylaşımını gerçekleştirecek ortamı sağlamaları olumlu neticeleri ortaya çıkarıyor' şeklinde konuştu. Daha sonra Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç ve Uşak Gençlik Merkezi öğrencilerini kabul eden Ürgüp'e Uşak Gençlik Merkezi öğrencileri, çiçek ve battaniye hediye etti. Ziyarette konuşan Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç, gençlik merkezlerinin kendi aralarında öğrenci değişim programı olduğunu belirterek, 'Bizler ilimizin güzelliklerini Uşak'tan gelen öğrencilerimize tanıtmaya çalışıyoruz, daha sonra da bizim öğrencilerimiz Uşak'a gidecek, bir dizi gezi ve ziyarette bulunacak' dedi. Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sivas Belediyesi'nin çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunup, Sivas'ın tarihi ve turistik yerleri hakkında öğrencilere bilgi verdi. Ziyaret sonrası Ürgüp, Uşak'tan gelen öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Uşak Gençlik Merkezi'nden gelen öğrencilere Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Gençlik Merkezi Koordinatörü Ali Yavuz ve Uşak Gençlik Merkezi Koordinatörü Abdullah Metin Sarısu da eşlik etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com