Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç:

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç:
"Birlikteliğimiz ve beraberliğimiz Türkiye çapında, Türkiye nezdinde böyle devam ettiği sürece bizim önümüzde hiçbir engel yoktur. Aşamayacağımız hiçbir engel yoktur"

TEKİRDAĞ (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Birlikteliğimiz ve beraberliğimiz Türkiye çapında, Türkiye nezdinde böyle devam ettiği sürece bizim önümüzde hiçbir engel yoktur. Aşamayacağımız hiçbir engel yoktur" dedi.

Kılıç, Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesindeki bir düğün salonunda, partisinin il başkanlığınca düzenlediği etkinlikte yaptığı konuşmada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda, onun çizdiği yolda, hükümet temsilcileri olarak bütün kabine üyelerinin Türkiye'yi karış karış gezdiğini söyledi.

AK Parti disiplini ve AK Parti'nin teşkilat anlayışı ile başka bir siyasi partide olmayan bir çalışma üslubu içerisinde hareket ettiklerini ifade eden Kılıç, "Şu anda görevimiz bakanlık olabilir ama seçim sürecindeyiz. Seçim koordinasyon merkezimiz ve koordinasyondan sorumlu milletvekillerimiz bize nerede ihtiyaç duyuyorsa biz onların emrindeyiz ve onlar nerede ihtiyaç duydularsa oralara gidiyoruz. İşte bu bir teşkilat disiplinidir. Bu bir teşkilat anlayışıdır. Bu bir birlikteliktir, beraberliktir" diye konuştu.

AK Parti belediyeciliğinin olduğu il ve ilçelerde daha rahat hizmet verdiklerini ifade eden Kılıç, şunları kaydetti:

"Bizim şu andaki görevimiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve guruptaki çalışmalarımız fakat biz bu çalışmalarımızı her zaman yerel aktörlerimizle yani belediyelerimizle AK Parti belediyeciliği ile en iyi şekilde yapıyoruz. Benim şu anda, bakanlığım uhdesinde olan yatırımlar noktasında, gerçekten çok hızlı bir ilerleme var. Çok yoğun çalışmalarımız var fakat, açık açık söylüyorum. Bizim partimizin, AK Parti belediyeciliğinin olduğu ilçelerde, illerde mahallelerde biz çok daha rahat hizmet veriyoruz. Hiç bunu gizlemeye gerek yok."

- "Aramıza fitne fücur sokmak isteyenler var"

Kılıç, AK Parti iktidarlarında bütün belediyelere eşit davranıldığını ifade ederek, şöyle devam etti:

"Belediyeler, iller bankasından destek payları alırlar. Bir maddi destektir. Bütün belediyeler, AK Parti'li belediyeler, CHP'li belediyeler, MHP'li belediyeler, BDP'li belediyeler eşit destek alırlar. Kesintiler eşittir, verilen destek eşittir. Kesinti de yüzde 40'ı geçmez. Yaz aylarında da hiç kesinti yoktur, bütün desteklerini alırlar. Bu geçmişte böyle değildi. İktidarlar, kendi belediyelerine daha çok kaynak aktarırlardı. Buyurun bakın, kayıtlar açık, Hiç gizlisi saklısı yok bu işin. Devletin kayıtları, arşivlerinde açık. Bu hizmetler sizler için yapılıyor. Vatandaşımız hizmet görsün diye yapılıyor. Dolayısıyla sizlerin göreceği hizmetin önündeki engelleri biz tek tek kaldırıyoruz."

Birlik ve beraberliğin engelleri ortadan kaldıracağına işaret eden Kılıç, "Birlikteliğimiz ve beraberliğimiz Türkiye çapında, Türkiye nezdinde böyle devam ettiği sürece bizim önümüzde hiçbir engel yoktur. Aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Biz ancak ve ancak hizmet için buradayız. Bizim başka bir derdimiz yok. Gücümüzü azaltmak isteyenler var. Aramıza fitne fücur sokmak isteyenler var. Biz bunlara asla müsaade etmeyeceğiz. Biz bir olacağız, beraber olacağız. Hep beraber Türkiye olacağız" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com