Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Adana'da

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Adanada
Kılıç: "Bizler çok badire atlattık, AK Parti çok badire atlattı. Bunların hepsini birliğimizle, beraberliğimizle, milletimize olan güvenimiz ve milletin bize olan güveni ile aştık"

ADANA (AA)  - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bizler çok badire atlattık, AK Parti çok badire atlattı. Bunların hepsini birliğimizle, beraberliğimizle, milletimize olan güvenimiz ve milletin bize olan güveni ile aştık" dedi.

Kılıç, partisinin Sarıçam ilçesindeki seçim irtibat bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, yerel seçimlerde özellikle kadınlara önemli görev düştüğünü söyledi.

Adana'nın, kendileri için her zaman büyük öneme sahip olduğunu, bakan olarak kente ilk defa geldiğini belirten Kılıç, "Ben de Samsunluyum. Kuzeyden, güneye, bizim için hiç fark etmez, doğu, batı, kuzey, güney bizim için herkes kardeşimizdir. Bizim için 'biz sizinle beraberiz, biz bu milletin parçasıyız, bu milletle beraberiz, bu milletin ana unsuruyuz, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bayrağı altında hepimiz beraberiz' dediğiniz anda bizim için bitmiştir, herkes birdir. Bunları, hizmetlerimizde de söylemlerimizde de görüyorsunuz" diye konuştu.

Kılıç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın rahatsızlandığı iddialarına da değinerek, şunları kaydetti:

"İçime ağır geldiği için sizlerle bunu paylaşmak istiyorum. Genel Başkanımız ve Başbakanımızın yoğun bakımda olduğunu iddia eden yalanlar ortaya atıldı. Başbakanımız biraz evvel Burdur'daki mitingini bitirdi diye biliyorum. Artık nasıl bir yapıyla karşı karşıya olduğumuz ortada. Artık ne diyelim. Bir tarafta Başbakanımız kürsüde konuşuyor, başka şeyler söyleniyor. Bizler her zaman AK Parti'ye yakışır, AK Parti'liye yakışır edebimizle, vakarımızla işimizi yapacağız. Bizim işimiz, millete hizmet. Seçim sloganımız, 'daima millet, daima hizmet'. Bizler çok badire atlattık, AK Parti çok badire atlattı. Bunların hepsini birliğimizle, beraberliğimizle, milletimize olan güvenimiz ve milletin bize olan güveni ile aştık. Biz yine, sadece ve sadece ülkemizin ve milletimizin geleceği için gece gündüz demeden çalışacağız, koşacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Genel Başkanımız, Başbakanımızın başkanlığında dik duracağız ama diklenmeyeceğiz. Ama her zaman dik duracağız."

Meclisteki milletvekillerinin, halkın verdiği emaneti sonuna kadar koruduğunu anlatan Kılıç, bundan herkesin emin olmasını istedi.

Kılıç, halkın her şeyin farkında olduğuna belirterek, "Sizler her zaman dik durdunuz. Milletimiz her zaman dik durdu, kendisine yapılanı hiçbir zaman affetmedi ama kendisine hizmet eden, hizmetkarı olanı da hep başının üzerinde taşıdı. Bizim tek amacımız, size hizmetkar olmak. Bizim başka bir amacımız yok" dedi.

- "Bize verdiğiniz vekaleti asla çiğnetmedik ve çiğnetmeyeceğiz"

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Adana'ya 33 bin kişilik stadyum kazandırdığını ayrıca ilçeye gençlik merkezi, atletizm pisti ve semt futbol sahası yapılacağının sözünü veren Kılıç, "Biz sizler için buradayız, sizlere hizmet için buradayız ama size en büyük sözü şurada veriyoruz, sizin bize verdiğiniz vekaleti asla çiğnetmedik ve çiğnetmeyeceğiz. İsimler önemli değil ama şu çok önemli, sizlerin bağrından çıkmış, sizlerin partisi olan AK Parti, her zaman size hizmet etmek için ve sizin vekaletinizi dimdik ayakta tutmak için hizmete devam edecek" diye konuştu.

Konuşmasının ardından AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Sarıçam Belediye Başkanı ve adayı Ahmet Zenbilci ile diğer ilgililer, seçim irtibat bürosunun açılış kurdelesini kesti.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com