Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da
Bakan Kılıç:- "AK Parti hükümetlerinin bir özelliği var, başladığımız işi doğru bir şekilde, iyi bir şekilde, hızlı bir şekilde yapmanın ve bunu doğru bir şekilde, hızlı bir şekilde milletimizin hizmetine, siz gençlerin hizmetine sunmanın çabası içerisind

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "AK Parti hükümetlerinin bir özelliği var, başladığımız işi doğru bir şekilde, iyi bir şekilde, hızlı bir şekilde yapmanın ve bunu doğru bir şekilde, hızlı bir şekilde milletimizin hizmetine, siz gençlerin hizmetine sunmanın çabası içerisindeyiz" dedi.

Bakan Kılıç, Bafra ilçesinde 5 bin kişilik Bafra Şehir Stadyumu ve 500 seyirci kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzunun temel atma törenine katıldı.

Burada konuşan Kılıç, Türkiye'nin değişik yerlerinde inşası devam eden 363 spor tesisi bulunduğunu belirtti.

Bu tesislerin halkın hizmetine girmesi için çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Kılıç, "İnşallah en yakın zamanda burada da hem gençliğimizin hem de spor camiasının ciddi manada sporcu yetiştirebileceği ve bayrağımızı dalgalandıracak, ay yıldızlı bayrağımızı göndere çekecek sporcu kardeşlerimizin yetişmesine vesile olacak tesisler olacak" diye konuştu.

Gençlere seslenen Kılıç, şöyle devam etti:

"Sizler büyük bir miras devralıyorsunuz. Büyük bir medeniyet mirasının üzerinizde sorumluluğu var. Aynı zamanda geleceğimiz olacaksınız. Onun için gece gündüz demeden inşallah sizlere tesis anlamında sunacağımız bu imkanları lütfen iyi kullanın. Bu tesislerin içinde sizlerin doğru şekilde hazırlanmanız, sporunuzu doğru şekilde yapmanız yönünde antrenörleriniz, fizik tedavi uzmanlarınız, hekimleriniz, psikologlarınız, hepsi olacak inşallah. Bunlarla birlikte sizleri çok daha kuvvetli bir şekilde yarınlara hazırlayacağız."

- Yapım sürelerinin kısaltılması için müteahhitlerle pazarlık yaptı

"AK Parti hükümetlerinin bir özelliği var, başladığımız işi doğru bir şekilde, iyi bir şekilde, hızlı bir şekilde yapmanın ve bunu doğru bir şekilde, hızlı bir şekilde milletimizin hizmetine, siz gençlerin hizmetine sunmanın çabası içerisindeyiz" diyen Kılıç, "O nedenle burada öngörülen inşaat zamanını kısaltmak noktasında bir ricamız olacak. Şimdi birazdan hepinizin huzurunda onu konuşacağız" ifadesini kullandı.

Kılıç, stadyum ve yüzme havuzunun yapım sürelerinin kısaltılması için müteahhitlerle pazarlık yaptıktan sonra, butona basarak temelleri attı.

Temel atma töreninin ardından Alaçam ilçesine geçen Kılıç, burada Alaçam Seçim Koordinasyon Merkezi toplantısına katılarak partililerle buluştu.

Muhabir: Anıl Kuru
Yayınlayan: Orhan Topal

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com