Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsunda
Bakan Kılıç:

SAMSUN (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Sesini artık kaybetme noktasına gelmiş olan bir Başbakan, hiçbir şekilde buna aldırış etmeden, meydana gelmiş olan, mitinge gelmiş olan vatandaşa karşı, 'onların önüne çıkmazsam ayıp olur' diyerek oraya çıkıp bir saate yakın hem Van'da hem Diyarbakır'da konuştu" dedi.

Kılıç, bir restoranda düzenlenen programda, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle buluştu.

Bakan Kılıç, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin Samsun'da gerçekleştirdiği mitingin çok farklı olduğunu söyledi. Yollarda, bulvarlarda, sokaklarda sevgi seli oluştuğunu vurgulayan Kılıç, şöyle konuştu:

"Vatandaşlarımız, kardeşlerimiz, büyüklerimiz yoğun bir şekilde Başbakanımıza büyük bir sevgiyle, büyük bir coşkuyla destek verdi, moral verdi. Akşam da havalimanından uçağa uğurlarken kendisini il başkanımızla birlikte, yüzünde o tebessümü, mutluluğu ve gerçekten o Samsun'un kendisine karşı gösterdiği sevgiyi yüreğinde hissettiğini gördük. Samsun her zaman AK Parti'ye ve onun Genel Başkanı'na çok büyük destek oldu. İnanıyorum ki 30 Mart seçimlerinde, iki gün sonra o destek aynı şekilde sandıkta yansımasını bulacaktır."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Van ve Diyarbakır mitingleri yaptığını hatırlatan Kılıç, şunları kaydetti

"Bir insanın milletine ve devletine olan aşkının, hizmet sevdasının en açık, en net duruşu ve resmini gördünüz. Sesini artık kaybetme noktasına gelmiş olan bir Başbakan, hiçbir şekilde buna aldırış etmeden, meydana gelmiş olan, mitinge gelmiş olan vatandaşa karşı, 'onların önüne çıkmazsam ayıp olur' diyerek oraya çıkıp bir saate yakın hem Van'da hem Diyarbakır'da konuştu. Biliyorum ki bütün arkadaşlarımız, herkes 'ne olursun sesini dinlendir, yorma bu kadar kendini' diye telkinde bulundular kendisine fakat bugün yine mitingleri var, Konya ve Kayseri'de. Yine çıkacak meydana. Ben inanıyorum ki meydanlardaki sevgiyi, meydanlardaki coşkuyu görecek ve o gördüğü zaman da millet şunu söyleyecek, 'Büyük usta yorulma, 30 Mart'ta millet konuşacak'."

Bakan Kılıç, "Ben bütün kardeşlerimizden, vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Devletimize, milletimize karşı oynanan oyunlara artık dur demenin vaktidir. 30 Mart seçimimiz çok farklı bir şekilde ümit ediyorum ki sandıktaki yansımasını bulacaktır" ifadesini kullandı.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com