Genel kurul gergin geçti

Genel kurul gergin geçti
Hisarcık Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi salonunda gerçekleştirilen ve yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı mevcut başkan Hasan Kavkacı ile Naim Şahin’in listelerinin yarıştığı genel kurul esnasında rakip üyeler arasında sert tartışmalar yaşandı.
Hisarcık Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi salonunda gerçekleştirilen ve yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı mevcut başkan Hasan Kavkacı ile Naim Şahin’in listelerinin yarıştığı genel kurul esnasında rakip üyeler arasında sert tartışmalar yaşandı. DivHn Başkanlığına Kadir Daşdemir seçildiği kongrede saygı duruşu ve açılış konuşmasının ardından başkanlık divanına ortaklar adına genel kurul toplantı tutanağına imzalama yetkisinin verilmesi, 2011 yılı yönetim ve denetleme kurulları faaliyet raporları bilânço ve gelir tablosu hesapları okunarak ayrı ayrı ibra edildi. 2012 yılı çalışma programı ve tahmini bütçenin okunması, yönetim ve denetleme kurulları ücretleri ile zaruri yol harcırahlarının belirlenmesi, buna bağlı olarak tahmini bütçenin müzakeresi ve hesaplar arasında aktarma yetkisinin yönetim kuruluna ait olması onaylandı. Ayrıca kooperatife arsa alımı, alınacak arsaya garaj yaptırılması, hakkında yönetim kuruluna yetki verildi.
Daha sonra Mevcut başkan Hasan Kavkacı ile Naim Şahin’in listelerinin yarıştığı genel kurulda verilen önerge gereği yapılan açık oylama sonucu Naim Şahin 60 oy alarak 3 yıllığına Hisarcık Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığa seçilirken, eski başkan Hasan Kavkacı 48 oy aldı. Seçim sonunda eski başkan Hasan Kavkacı yeni başkan Naim Şahin’i tebrik ederek başarı diledi.
Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Halil Yurduseven (2.Başkan), Hüseyin Ayan, Mehmet Aygül ve Ali Zeytin seçildiler.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com