"Genel seçimde sözünü tutmayanlara dersini milletimizin elbette ki vereceğini düşüyorum"

"Genel seçimde sözünü tutmayanlara dersini milletimizin elbette ki vereceğini düşüyorum"
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Kemalettin Yılmaz, "Sözlerini tutmazlar ise yapılacak olan genel seçimde sözünü tutmayanlara dersini milletimiz elbette ki cevabını vereceğini düşüyorum" dedi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Kemalettin Yılmaz, 'Sözlerini tutmazlar ise yapılacak olan genel seçimde sözünü tutmayanlara dersini milletimiz elbette ki cevabını vereceğini düşüyorum' dedi.
Ekonomik sıkıntıların sanal gündemler ile meşgul edildiğini söyleyen Yılmaz, ekonomik sorunların üstünün kapatılmaya çalıştığını ifade ederek, 'Türkiye sanal gündemler ile meşgul edilmektedir. Ekonomik kriz nedeniyle her gün iş yerleri kapanmakta protesto edilen senet ve çeklerdeki meblağlar çok yüksek olmaktadır. Katma değer üreten kuruluşlarımız üretim dışı kalmaktadır. Dolayısıyla ürettiği satmayan kuruluşlar teker teker kapanmakta dolayısıyla işverenlerimiz iş çıkarmak sorunda kalmaktadır. Resmi rakamlara göre yüzde 14'lerde açıklanan işsiz oranı reel manada yüz 20 ve 22 civarında olduğunu gözlemlenmektedir. Özellikle işini kaybeden insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ürünü para etmeyen çiftçi toprağını terk ederse, besici besi yapmayı terk ederse Türkiye pek çok problemle karşı karşıya kalır. Türkiye tarım konusunda resmen dışa bağlı hale gelmektedir. Topraklarımız çok verimlidir. Allah bize güneş vermiş, toprak vermiş ama ürünü para etmeyen çiftçi toprağını terk etmek sorunda kalmıştır.
MHP olarak her konuda üretim diyoruz. Tarımda, sanayide, teknolojide, fikirde üretim diyoruz. Hatta inadına üretim diyoruz. Ekonomiyi yönetemeyen iktidar muhtelit bahanelerle sorunları başkalarının üstüne atmaktadır. 8 yıldır tek başına iktidar olan AKP ekonomi ve işsizlikle ilgili gerekeni yapmamıştır. Çiftçiye, memura, esnafa, işçiye ve özellikle de öğretmenlere verdikleri sözü tutmalarını istiyoruz. Sözlerini tutmazlar ise yapılacak olan genel seçimde sözünü tutmayanlara dersini milletimiz elbette ki cevabını vereceğini düşüyorum' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com