"Genel Seçimlerde Türkiye İçin Bereket Olacağız"

"Genel Seçimlerde Türkiye İçin Bereket Olacağız"
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay, TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla TDH Eskişehir mitingine toplam 15 bin kişinin katıldığını açıklayarak, hareket olan çalışmalarının genel seçimlerde berekte dönüşeceğini ve

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay, TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla TDH Eskişehir mitingine toplam 15 bin kişinin katıldığını açıklayarak, hareket olan çalışmalarının genel seçimlerde berekte dönüşeceğini ve tek başına iktidara emin adımlarla yürüyeceklerini belirtti.
ürkiye Değişim Hareketi (TDH) Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay, TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla TDH Eskişehir mitingine toplam 15 bin kişinin katıldığını açıklayarak, hareket olan çalışmalarının genel seçimlerde berekte dönüşeceğini ve tek başına iktidara emin adımlarla yürüyeceklerini belirtti. 28 Mart pazar günü Eskişehir'de Sıhhiye Meydanında gerçekleştirdikleri mitinge yoğun bir ilginin olduğunu vurgulayan Akçay, TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün büyük bir sevgi ile karşılandığına da dikkat çekti. Mustafa Sarıgül'ün katılımıya Eskişehir iktidara hazırlık merkezinin açılışını gerçekleştirdiklerini belirten Akçay, Kütahya teşkilatları olarak Eskişehir mitingine ilçelerle birlikte 10 otobüs ile katıldıklarını açıkladı. TDH hareketi olarak parti çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini söyleyen Akçay:' Parti kuruluş tarihini belirlemek, görüşlerimizi paylaşmak amacı ile önümüzdeki hafta 81 ilin il başkanları, kadın kolu başkanları, gençlik kolu başkanları nın katılımı ile düzenlenecek genişletilmiş iktidara hazırlık toplantısına bizde Kütahya il örgütü olarak katılacağız.Yaza kadar hareketiz, daha sonra bereket olacağız'dedi. (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com