Gerçek Aşklar Ayrılıkla Bitmez!

Gerçek Aşklar Ayrılıkla Bitmez!
Nejat İşler ve Berrak Tüzünataç aylar sonra barıştı..

Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler bunca zaman sonra neden bir araya geldi mi, dediniz? Çünkü gerçek aşklar, ayrılıkla bitmez. Ayrılık son gibi görünse de aslında bir sürecin başlangıcıdır. Ayrılmak zaman alır. Benim basit bir ayrılık hesabım var. Ne kadar âşık kaldıysanız, o süreyi ikiye bölün. En az o kadar zaman acıyla kıvranacaksınız. Aşkınız ne kadar coşkuluysa ayrılık da o kadar yıkıcı olacaktır. Eski sevgilinin eskimesi biraz da sizin eksilmenizdir. Giden sevgili hakkında gelen her haber, içinizde tsunamiler oluşturacak, sizi tarumar edecek.
Ayrılmayı düşünen âşıklara basit bir sorum var: “Büyük bir çaresizlik sınavına hazır mısınız?” Zira kendinizle sınanacaksınız. İradeniz, gücünüz, sabrınız ne kadar büyükse o kadar kolay atlatacaksınız. Bu sınavda sığınabileceğiniz tek liman var, o da ‘zaman’. Kendini kim iyi avutursa onun kazanacağı bir oyundur ayrılık. Durup dururken günün, ayrıldıktan aylar sonra onun kokusunu, teninin tenine değdiği an tüylerinin ürperişini ve bir gülümsemesini hatırlayacaksın. Sonra ‘gümmmm’... Önce ağlayacak sonra ayrılık sürecini sıfırlayıp yeniden başlayacaksın. Tutamayacağın sözleri verdiğin, eşe dosta rezil olduğun bir süreçtir ayrılık. Rezilliktir. 

Ayrılık icabı!
Üstelik garantisi de yok. Zamansız bir ayrılıktan sonra, o aşkı içinden atamazsan, hayat boyu bitmemiş bir aşkta rehin kalacaksın. Nejat ile Berrak aylar sonra neden mi bir araya geldiler? Benim basit bir cevabım var: “Ayrılık icabı!”
Onlar bu yüzden kavuştu... Şimdi sen de sessizce sahneyi terk ediyorsun sevgili Recep İvedik kardeşim!

Cüneyt ÖZDEMİR-Radikal

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com