“Gerçekçi ve pozitif kararlarla hareket edeceğiz”

“Gerçekçi ve pozitif kararlarla hareket edeceğiz”
AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan, Kütahya Genç İşadamları Derneği Başkanı A.Volkan Turgut'u ziyaret ederek, Kütahya'nın kalkınması ve gelişmesi için gerçekçi ve pozitif kararlarla hareket edeceklerini söyledi. Samimi ortam

AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan, Kütahya Genç İşadamları Derneği Başkanı A.Volkan Turgut'u ziyaret ederek, Kütahya'nın kalkınması ve gelişmesi için gerçekçi ve pozitif kararlarla hareket edeceklerini söyledi. Samimi ortamda geçen ziyarette Turgut, Kütahya'ya yönelik yapılması gerekenleri Kılıçkan'a anlattı.
Kütahya Genç İş Adamları Derneği (KUGİAD) Binasında gerçekleşen toplantıda AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan ile KÜGİAD Başkanı Volkan Turgut Kütahya'nın sorunlarını masaya yatırarak sorunların çözümü noktasındabilgi alış verişinde bulundular.
Kütahya'nın öncelikli sorunun potansiyel olmasına rağmen geliştirlmeyen termal turizmin olduğunu belirten Kılıçkan, bu konuda yapılması gerekenleri Turgut'la paylşatı. Volkan Turgut'da Kütahya'da her zaman termal turizm konusunun ele alındığını ancak çözümü noktasında pozitif adımların atılamadığını ifade etti.
Kılıçkan, tutulmayan sözlerin verilmesi yerine gerçekçi ve pozitif düşünce ile Kütahya'nın kalkınabilmesi için bütün yöneticilerin gereken öz veriyi göstermeleri gerektiğine inandığını dile getirdi.
Kütahya'nın acil kalkınmaya ihtiyacı olduğunu dile getiren Kılıçkan; “Bu kalkınmayıda devlet imkanlarıyla girişimcilik ruhunu bir araya getirerek başarmalıyız. Girişimci ile devlet arasında köprü vazifesini kurduğumuz taktirde Kütahya'nın kalkınması da sağlanmış olacak.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com