Gereken Her Şey Yapılsın

Gereken Her Şey Yapılsın
Başbakan Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tatlıses için talimat verdi.

BAŞBAKAN'DAN TALİMAT

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tatlıses'in vurulmasının ardından tedavi gördüğü hastaneyi arayarak "Gereken her şey yapılsın" talimatı verdi.

CUMHURBAŞKANI: "KONUYU YAKINDAN TAKİP EDİYORUM"

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sanatçı İbrahim Tatlıses'e düzenlenen silahlı saldırının üzücü olduğunu belirterek, ''Konuyu yakından takip ediyorum. Umarım sağlığına kavuşur'' dedi.

Gül, Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştiren Hırvatistan Cumhurbaşkanı Ivo Josipovic ile düzenlendiği ortak basın toplantısında Tatlıses'e yönelik silahlı saldırıyla ilgili bilgi alıp almadığının sorulması üzerine olayın üzücü olduğunu söyledi.

Konuyu yakından takip ettiğini belirten Gül, ''Sağlık durumunun iyiye gittiğini söylediler. Umarım sağlığına kavuşur'' dedi.

Bu tür bir saldırının kime yapılırsa yapılsın üzüntü verici olduğunu dile getiren Gül, ''Tabii ki toplumun gönlünü kazanmış önemli bir sanatçıya karşı yapılınca bunun üzüntüsü daha farklı oluyor'' diye konuştu.

Öte yandan; Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Bakan Akdağ, Tatlıses'in durumunun 'kritik' olduğunu belirtti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com