Gerets Geliyor mu? Kendi Açıkladı!

Gerets Geliyor mu? Kendi Açıkladı!
Galatasaray'ın teknik direktör adayları arasında yer alan Eric Gerets, Fas Milli Takımı'ndan ayrılmayı düşünmediğini söyledi...

Ünal Aysal'ın başkan seçilmesi halinde Galatasaray'ın teknik direktörlük koltuğuna oturacağı iddia edilen Eric Gerets, Fas Milli Takımı'ndan ayrılmayı düşünmediğini belirtti.

Daha önce Belçika basınına bir açıklama yaparak 'Galatasaray' adını kullanmadan bir teklif aldığını ve bu teklifi değerlendireceğini belirten Gerets, Fas'ta yayınlanan Arryadia televizyonuna katılarak önemli ifadeler kullandı. Marocfootball.com da Eric Gerets'in Arryadia televizyonunda kullandığı ifadelerden yola çıkarak bu doğrultuda geniş bir haber kaleme aldı.

Hakkında çıkan transfer dedikodularına artık alıştığını belirten Gerets, "Fas'ta şu anda mutluyum ve Fas Milli Takımı ile başarılı sonuçlar almak, hedeflenen noktaya ulaşmak istiyorum. Fas ile 4 yıllık sözleşmem var ve bu sözleşme sonuna kadar burada kalmak istiyorum. Gelen bazı teklifler var ancak bir yere gideceğim yönünde bir çok dedikodu ortaya atılıyor. Bunlar doğru değil" dedi.

Galatasaray'ın yanı sıra Lyon ve Paris Saint Germain'in de ısrarlı bir şekilde takipte olduğu Eric Gerets, şu anda en büyük hedefinin 4 Haziran'da oynanacak olan Cezayir karşılaşması olduğunu söyledi. 4 Haziran'dan sonra da Fas'ta ayrılma gibi bir durumun olmadığını dile getiren Gerets, "Cezayir maçında Marouane Chamakh, Houssine Kharja ve Mounir El Hamdaoui gibi isimler bizlerle birlikte olacak. Bu üç ismin takımda olması pozitif bir ortam yaratıyor" dedi.

Belçikalı teknik adam Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Fransa'nın en köklü takımlarından Marsilya'nın başına geçmişti. 2007-09 yılları arasında Marsilya'da görev alan Gerets, 2009 sonunda yıllık 1.8 milyon euro (yaklaşık 4 milyon lira) ücretle Suudi Arabistan Ligi takımlarından Al-Hilal'in yolunu tutmuştu. Bir sezonluk Arabistan macerasının ardından milli takım teknik direktörlüğüne soyunan Gerets, yıllık 3 milyon avro karşılığında Fas Milli Takımı'nın başına geçmişti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com