Geri Zekalı mı?

Geri Zekalı mı?
Derbinin devre arası. Yedekler sahada ısınıyor. Caner ortalıyor, Semih vuruyor, bütün toplar dışarı gidiyor..

Türk Telekom Arena'da Fenerbahçe'nin 2-1'lik galibiyetiyle sona eren derbi biteli çok oldu ama yankıları sürüyor. Bunlardan birisi de Semih Şentürk'le ilgili. Niang'ın yerine oyuna dahil olan “Nöbetçi golcü” topla ilk kez, Alex'in serbest vuruşunda buluşmuş ve nefis bir kafa vuruşuyla ağları havalandırıp, takımını beraberliğe taşımıştı. Semih'in, beraberlik golünden sonra Galatasaray taraftarlarının önünde yaşadığı sevinç, manidar karşılanmıştı. Golcü oyuncunun niye önce rakip taraftarların önünde sevindiği 3 gün sonra ortaya çıktı. Olayın altında, Semih'in rakip taraftarlarca aşağılanması yatıyordu.

Devrede devam etti

Daha ilk yarı bitmeden Caner'le birlikte kenarda ısınmaya gönderilen Semih, devre olunca bu çalışmayı sahada yapmaya başladı. Caner orta yapıyor, O da, topu kafayla boş kaleye göndermeye çalışıyordu. Ne hikmetse, Semih'in tüm kafa vuruşlarında meşin yuvarlak kaleye değil, sağdan, soldan, üstten dışarı gitmişti.

Çok sinirlendi ama...

Bunu gören Sarı-Kırmızılı taraftarlar, “Oooooo geri zekaaalı” diye tempo tutup, Semih'le dalga geçmeye başladı. Golcü oyuncu, bu sözlere çok içerler ve sinirlenir ama yapacak birşeyi yoktur. Taa ki, oyuna girene kadar. Caner'in ortalarında bomboş kaleye topu gönderemeyen Semih, oyuna girer girmez ilk pozisyonda Alex'in nefis ortasında kafayı yapıştırıp, ağları havalandırır. Ardından da “Gördünüz mü geri zekalıyı” der gibi bir hareketle Galatasaray taraftarının önüne gidip, sevincini yaşar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com