Gidecek mi? İlk kez konuştu !

Gidecek mi? İlk kez konuştu !
İBB maçında bir gol 1 asistle oynayan Fenerbahçe'nin Slovak oyuncusu Stoch, değerlendirmelerde bulundu. İşte Stoch'un sözleri:

Ben soyunma odasına adım atmadan bilmiyordum oynayacağımı. Oynamam sanıyordum, sürpriz oldu. Bana verilen şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Bireysel olarak 1 gol 1 asistle oynadım ama bunlardan da önemlisi kazanmaktı. 3 puanı çok istiyorduk, kazandığımız için mutluyum. Uzun zamandır oynamıyorum, birtakım haberler çıktı ama onları geride bıraktığımızı düşünüyorum.
Geçen sene de ilk yarının başlarında attım golü. Bu sene de ikinci yarının hemen ilk dakiklarında gol oldu. Önemli değil. Bunu şans ya da şanssızlık diye değerlendirmek istemiyorum. Üç puan aldığımız için mutluyuz.
 

Bu arada Stoch, 'Mutsuz olduğun ve ayrılmayı düşündüğün yolunda çıkan haberler için ne söylemek istersin' sorusuna cevap vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Fakat Stoch'a aynı soru basın toplantısında da soruldu. Slovak oyuncu burada ise,  'Ben de elimden geldiği kadar şans bulup buranın oyuncusu olduğumu hatırlamak ve hatırlatmak istiyorum. Oynamayan oyuncular için böyle şeyler çıkması çok doğal. 3 senelik kontratım var. Her şey yolunda gidiyor. Ara transfer dönemine kadar neyin ne olacağı belli değil. Aynı zamanda oynamakla alakalı bir durum. Oynadıkça problem yok diyebilirim' ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com