Gizli kalsın dediler ama

Gizli kalsın dediler ama
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin akülü tekerlekli sandalye kampanyasına en büyük destek Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab’dan geldi. Çift, derneğe 100 adet akülü tekerlekli sandalye bağışladı.

Türkiye'de akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan binlerce kişi var. Yaklaşık 3 bin engelli, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD)
başvurarak bu konuda yardım istedi. Dernek de bunun üzerine akülü tekerlekli sandalye kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında  WOW Hotel’de bir gala düzenlenecek. Fulya Terim’in önderliğindeki organizasyon öncesinde dernek çalışanlarını sevindiren bir gelişme yaşandı.

Ebru Gündeş ve Reza Zerrab, TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş’ı arayarak kampanyaya destek vermek istediklerini söyledi ve tam 100 adet akülü tekerlekli sandalye bağışladı. Çift, derneğin 2005 yılından bu yana yürüttüğü kampanyaya şimdiye kadarki en büyük bağışı yapmış oldu.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, yaptıkları bağışın gizli kalmasını istedi. Ancak TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş, “Bir elin verdiğini diğer el bilmemeli, bu konuda haklısınız. Ancak veren eli, bütün eller alkışlamalı ki, bu bağışın önemi herkesçe bilinsin. Bu sevinçli haberi derneğin diğer destekçileri ve sandalye bekleyen engelli kardeşlerimizle de paylaşmak isterim” diyerek çiftten izin istedi ve yapılan bağışı duyurdu.(MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com