Gizli Kamera Kullanan Dündar Gönültaş'ı Azarladı!

Gizli Kamera Kullanan Dündar Gönültaş'ı Azarladı!
Bugün yazarı Nuh Gönültaş'ın iddiası üzerine yayına bağlanan Dündar'ı kızdırdı.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge günün en ateşli polemiğine sahne oldu. Ahmet Hakan'ın modere ettiği programa Uğur Dündar ile Bugünyazarı Nuh Gönültaş'ın kavgası damgasını vurdu.

Siyasette yaşanan kaset savaşları üzerinden başlayan 'özel hayat' tartışmasını mercek altına alan Tarafsız Bölge, Uğur Dündar'ın sert tepkisine sahne oldu.Nuh Gönültaş, geçmişte Meclis'te yaşanan bir olayı örnek vererek gizli kamera kullanıldığı için bir intihar vakası yaşandığını iddia etti.

Programa bağlanan Dündar ise iddiaalara yanıt hayli sert bir yanıt verdi. Star Haber anchormani, Bugün yazarına 'o haberi yarın yayınlarım sokağa çıkacak yüzün kalmaz' dedi.

"Gönültaş, Gizli kamera dünyada ilk kez bizim tarafımızdan kullanışmış gibi konuştu. Şerafettin Yardımedici adlı (intihar eden) kişi mecliste cinci sıfatıyla dul kadınları içine cin cirmiş diye bir nevi ırz düşmanlığı yapan bir kişiydi. Biz bunu kasetlerle ispatladık. Bir kadını nasıl 'içinde cin var benimle yatmalısın' diyerek taciz ettiğini görüntüledik. Biz soruşturmacı gazetecilik yapıyoruz, yapmayalım mı?

Tabi ki insanların ölmesini istemeyiz. Yaptıklarından utanarak hayatına son vermişse biz bundan sorumlu olmayız. O zaman hiç bir haber yapmayalım. Yayınlarsam çok fena mahcup olursun, yalan söylediğin ortaya çıkar. Yarın o Şerafettin Yardımedici haberini yayınlarım sokağa çıkacak yüzün kalmaz. Herkesi enayi zannetme.

Yer yer gergin diyaloglara sahne olan tartışma moderatör Ahmet Hakan'ın araya girmesini gerektirdi.

İşte o anlar:

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com