Gizli kamerayı yerleştiren temizlik işçisi çıktı

Gizli kamerayı yerleştiren temizlik işçisi çıktı
Malatya’da bir kafenin kadınlar tuvaletine kamera yerleştiren kişinin temizlik işçisi olduğu öğrenildi.

Bir kadın müşterinin dikkati sonucu ortaya çıkan olay ile ilgili gözaltına alınan İ.S.’nin polisteki sorgusunda suçunu itiraf ettiği ve olaydan dolayı pişmanlık duyduğu öğrenildi. Sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen İ.S.’nin serbest kaldığı bildirilirken, ünlü bir markanın Malatya Zinciri olan kafenin işletmecisi ise olaydan dolayı çok üzgün olduklarını söyledi.
 
Kafenin yetkilisi, kadın tuvaletine gizli kamerayı yerleştiren İ.S.’nin 2,5 ay önce temizlik işçisi olarak alındığını ve kendi başına bu olayı gerçekleştirdiğini belirtti. Kurum olarak İ.S.’den şikayetçi olduklarını ifade eden kafe yetkilisi aynı zamanda kurum olarak adlarının yaşanan olayda yıpratıldığı gerekçesiyle de tazminat davası açacaklarını söyledi. Böylesine üzücü bir olayın işletmelerinde yaşanmasından dolayı büyük bir üzüntü duyduklarını belirten işletme sahipleri, temizlik işçisi İ.S.’nin gerekli cezayı alması noktasında her türlü girişimde bulunacaklarını belirttiler.
 
Bu arada temizlik işçisinin kadınlar tuvaletine kamerayı yakın zamanda yerleştirdiği ve herhangi bir görüntü kaydı yapmadığının tespit edildiği belirtildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com