Gizli tarikatın üyesiymiş!

Gizli tarikatın üyesiymiş!
ABD'nin yeni Dışişleri Bakanı Kerry'nin dünyayı perde arkasından yöneten gizli bir tarikata üye olduğu iddia ediliyor.

ABD'nin yeni Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Yale Üniversitesi'ndeki öğrencilik yıllarında gizli Kuru Kafa ve Kemik (Skulls&Bones) tarikatına katıldığı ortaya çıktı.
 
Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu dünyasıyla hızlı bir şekilde temaslara geçen Kerry, 1832'de kurulan ve ABD siyasetine 3 Başkan dahil önemli isimler kazandıran tarikatın önemli isimlerindendi.
 
Komplo teorisyenlerinin 'uluslararası mafya' olarak adlandırdığı tarikatın en büyük hedefi, 'Yeni Dünya Düzeni'nin gerçekleştirilmesi.
 
Tarikata üye olmak için beyaz, Anglo Sakson ve Protestan olmak şart. Üyelerini elit ailelerin erkeklerinden seçen tarikat, siyahi ve Yahudiler'in üyeliğini kabul etmiyor.
 
Kendilerini Yunan Tanrıça Evlogia'nın şovalyeleri olarak gören üyeler, haftanın 2 günü tapınak adını verdikleri yerde toplanarak gündemi değerlendiriyor.
 
Kendileri dışındakileri 'barbar' olarak tanımlayan tarikat oldukça farklı ritüellere sahip. Bu ritüellerden birinde üyeler tapınakta bulunan bir tabuta girerek cinsel hayatlarını anlatıyor. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com