Gökçek’ten çirkin tweet

Gökçek’ten çirkin tweet
Melih Gökçek, Twitter'daki hesabında CHP'lileri kızdıracak bir karikatür paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabında CHP’lileri kızdıracak bir karikatür paylaştı. Gökçek’in ‘Dünyadaki Felaketler’ adıyla paylaştığı karikatürde bazı ülkelerde yaşanan doğal afetler yer alırken, Türkiye bölümünde ise CHP’nin parti logosu bulunuyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter’da karikatürü paylaşarak şunları söyledi: Bir araştırma yapılıp dünyanın ve Türkiye’nin felaketleri tek tek tespit edilmiş.Türkiye’nin ne mi? Katılıyor musunuz? İki üç kişi hariç herkesin katılıyorum tarzında mesaj atması artık CHP’den CHP’lilerin bile ümidini kestiklerinin göstergesi. Geç de olsa Türkiye, CHP konusunda benim dediğim noktaya geliyor. Teşekkürler Türkiye” dedi.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek’in, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da paylaştığı, CHP’lileri kızdıran karikatür aslında uzun süredir sosyal medyada elden ele dolaşıyordu. Ancak tek bir farkla…DÜN DE İKİ AYKIRI TİPİ AÇIKLAMIŞTI

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, ”Türkiye’nin en aykırı iki tipi” olarak kendisini ve Erdoğan’ı gösterdi.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ”Yarının Liderleri Projesi” kapsamında Türkiye’nin 7 farklı üniversitesinden gelen yaklaşık 250 öğrenciye ders verdi, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Sorular üzerine, Ankara’da 4 dönemdir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmasının ve seçilmesinin nedeninin hakla iç içe olmasından kaynaklandığını ifade eden Gökçek, şunları kaydetti:

“Belediye başkanlığım 20 yıldır devam ediyor. Bu kırılması zor bir rekor olarak görülüyor. Ben hep halkın isteklerini ön planda tuttum, hep halkın içinde oldum. Ama Ankara’da bazı ideolojik saplantıları olanlar, ağzınızla kuş tutsanız bile sizin siyasetinizi beğenmezler. Onlara aldırmayarak doğru bildiğiniz yoldan vazgeçmeyeceksiniz. Eğer büyük çoğunluk sizi beğeniyor yaptıklarınız onaylıyorsa devam edeceksiniz.”

“EN AYKIRI İKİ TİP”

Kendisi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı, ”Türkiye’nin en aykırı iki tipi” olarak niteleyen Melih Gökçek, ”Ankara’da 5. dönem belediye başkanlığını düşünüyor musunuz?” sorusuna da şu yanıtı verdi:

“Ben yerimden memnunum. Allah bir dönem daha müsaade eder, Başbakan uygun görür, halkım görmek ister oy verirse aday olurum. Bana bir dönem daha lazım, çünkü çok büyük projelerim var. Bunlar Tema park, bulvarlar, fuar alanı, inanç ve tarihi müzelerin yapılması projeleridir. Ben bunları bitirip de gitmek istiyorum. Nasipte varsa yapacağım. Bu bizim isteğimiz bir şey ama nasipte varsa olur.”(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com