Gökçek'ten flaş iddia!

Gökçek'ten flaş iddia!
Melih Gökçek, Şişli belediye başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP Genel Başkanı olacağını iddia etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek dün akşam TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar’ın hazırlayıp sunduğu “Ankara’nın Gündemi” programına konuk oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile sürekli atışan Gökçeki artık Kılıçdaroğlu'nun CHP serüveni bitmiştir, yeni Genel Başkan Mustafa Sarıgül'dür açıklamasında bulundu.

CHP’nin vandalizme başladığını ve DHKP-C ile birlikte hareket ettiğini iddia eden Gökçek, Gezi Parkı direnişinde de olayları başlatanın CHP olduğunu iddia etti.

DÖRTLÜ ZİRVE YAPILMIŞ

Gökçek aynı zamanda, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Rahmi Koç ve Taylan Bilgen’in Süleyman Demirel’i taziye ziyareti için gittiğini ve taziye sonrası odada bulunan herkesin dışarıya çıkarıldığını ve dörtlü bir zirve yapıldığını söyledi. Görüşmenin 8-10 dakika sürdüğünü kaydeden Gökçek, görüşmede CHP yeni Genel Başkanının Mustafa Sarıgül olarak tespit edildiğini öne sürdü.

“SARIGÜL’ÜN GENEL BAŞKANLIĞI HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Doğan Grubu ve Koç Holding’in Sarigül’e gerekli desteği vereceğini ve yeni liderin CHP’ye baronlar tarafından tayin edildiğini söyleyen Gökçek, “Sarıgül ’ün CHP Genel Başkanlığı hayırlı uğurlu olsun. Kılıçdaroğlu, istediği kadar yırtınsın gücü yetmez. 2 manşetle Kılıçdaroğlu’nun ipliğini pazara çıkarırlar. Görüştüler ve bu iş bitti” dedi.

“RAHATLIKLA İLAN EDEBİLİRİZ”

Başkan Gökçek, Mustafa Sarıgül’ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ilgili Kılıçdaroğlu’yla olan görüşmelerini de sonlandırdığını öne sürerek, “Sarıgül benim arkadaşım. 50 tane Kılıçdroğlu’nu cebinden çıkarır ama bağlantıları biraz sakat. Bugün itibariyle Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkanlığının bittiğini rahatlıkla ilan edebiliriz” şeklinde konuştu. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com