Gökçeler Köyünde emsallerinin üzerinde ana sınıfı eğitimi

Gökçeler Köyünde emsallerinin üzerinde ana sınıfı eğitimi
“Kırsal Alanda Erken Çocukluk Dönemi Projesi “kapsamında ilçede başka okullarda bulunmayan teknolojik donanımlara sahip bulunuyor.

Kütahya Simav’a bağlı Gökçeler Köyü Okulunun 10 öğrencili Ana Sınıfı, “Kırsal Alanda Erken Çocukluk Dönemi Projesi “kapsamında ilçede başka okullarda bulunmayan teknolojik donanımlara sahip bulunuyor.
Okulun Ana Sınıfındaki masa üstü bilgisayar başta olmak üzere birçok teknolojik donanımlı araç, gereç ve oyuncaklar ise proje kapsamında Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse ediliyor.
İlçede başka okullarda bulunmayan teknolojik araç, gereç ve oyuncaklar sayesinde Gökçeler köyünün şanslı minikleri okul öncesi eğitimlerini emsallerine göre çok daha iyi bir ortamda ve çok daha kaliteli bir şekilde almanın ayrıcalığını yaşıyor.
Okul müdürü İsmail Kocabaş, AB’den finanse edilen proje sayesinde Ana sınıfındaki 10 miniğin ilçenin en şanslı öğrencileri, köyünde en şanslı köyü olduğuna dikkat çekiyor.
Köy Muhtarı İbrahim Payçu, “Öğrencilerimize ve köyümüze destek sağlayan herkese teşekkür ederim. Bizlerde projeye layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com