Gökçtek'ten CHP'li Gençleri Soran Gazeteciye Fırça!

Gökçtek'ten CHP'li Gençleri Soran Gazeteciye Fırça!
Gökçek Uğur Dündar'ın muhabirini fırçaladı: Ceza kesildi diye çok mu üzüldün? Senin CHP'li olmadığını bilmeyen yok..

Gökçek gazeteci fırçaladı: Ceza kesildi diye çok mu üzüldün? Senin CHP'li olmadığını bilmeyen yok..

İşte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in fırçaşladığı bu gazeteci Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'ın Ankara muhabiri. Öyle ki Kılıçdaroğlu ve Gökçek düellosunun moderatörlüğünü Uğur Dündar yapmış ancak Gökçek Dündar'ın tarafsız davranmadığını iddia etmişti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kentteki bazı köprü ve alt geçitlere sprey boyalarla yazılar yazdıkları gerekçesiyle CHP'li gençlere verilen para cezasıyla ilgili soru soran Uğur dündar'ın muhabiri Fatma Çözen'le tartıştı.

GAZETECİ CHP'Lİ GENÇLERE VERİLEN CEZAYI KESTİ
Gazi Üniversitesi'nde katıldığı bir toplantı sonrası Gökçek'e, “CHP Gençlik Kolları üyesi 3 gence sprey boyalarla yazı yazdıkları gerekçesiyle” verilen 9 bin 448'er liralık cezaya yönelik sorular yöneltildi.

GAZETECİYİ FIRÇALADI
Çözen'in “Daha önce bu miktarda başka bir kişiye ceza kesildi mi?” sorusu üzerine Melih Gökçek, “Ceza kesildi diye çok mu üzüldün? Senin CHP'li olmadığını bilmeyen yok” diye konuştu.

CANLI YAYIN OLSUN KONUŞURUM
Gökçek, bazı televizyon kanallarıyla yaptığı röportajların “kesilerek” yayınlandığını savunarak, “Canlı olarak istediğiniz televizyona çıkar konuşurum ancak cansız oldu mu bazı şeyleri içinden cımbızla çekerek yayınlıyorsunuz” dedi.

NE OLMUŞTU
15 Ağustos 2010 tarihinde Başkentin çeşitli yerlerine sprey boyalarla çeşitli sloganlar yazdıkları belirlenen ve bir süre sonra polis tarafından yakalanan Eren Kurt, B.Y ve B.G'ye Ankara Büyükşehir Belediyesi Encümeni tarafından toplam 3 bin 870 metrekare alana, “yağlı boya ile yazı yazarak görsel ve çevre kirliliğine sebebiyet verdikleri” gerekçesiyle para cezası kesilmesi kararlaştırılmıştı.

9 BİN 448 TL CEZA
608 sayılı Belediye Cezalarına İlişkin Kanun ile Kabahatler Kanunu'nun ilgili maddeleri uyarınca Eren Kurt, B.Y. ve B.G'ye her bir eylem için 143 lira idari ceza verilirken, yazıların söz konusu alanlardan silinmesi için yapılan işlemlere ait masrafların da tahsil edilmesi istenilmişti.
Söz konusu masraflarla birlikte 3 kişiye kesilen para cezası 9 bin 448'er liraya yükselmişti.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com