Göker Doğa Evleri tanıtıldı

Göker Doğa Evleri tanıtıldı
Kütahya'da inşaat sektörüne imza atan ilk bayan müteahhidi olan Naime Göker Ekim, BelediyeBaşkanı Mustafa İça’ya Göker Doğa Evlerini tanıttı.

 Kütahya'da inşaat sektörüne imza atan ilk bayan müteahhidi olan Naime Göker Ekim, Belediye Başkanı Mustafa İça’ya Göker Doğa Evlerini tanıttı.

Göker Doğa Evleri ismini taşıyan projesiyle, dikkatleri üzerlerine çeken Göker A.Ş.’nin başarılı patronu Naime Göker Ekim, Kentin yeni yerleşim alanı olan Bölücek'te, bir kadın girişimci olarak 350 konutluk bir siteyi özel sektör eliyle hayata geçiren ilk insan olma özelliğini taşıdığını belirtti.

Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Başkan Yardımcısı Halil Toklu ve basın mensuplarına farklı mimarisiyle kentte dikkati çeken "Göker Doğa Evleri"ni gezdiren Naime Göker Ekim, Kütahya'da 35 yıldır büyük markaların gıda ve ihtiyaç maddeleri ürünlerini satarak ticarette yakaladıkları başarı ve kalite grafiğini inşaat alanına da taşıdıklarına inandıklarını söyledi.

Naime Göker Ekim, “Kütahya'nın yeni cazibe merkezi olarak nitelendirdikleri Bölücek mahallesinde bu çapta bir projeyi hayata geçirmenin aslında Kütahya için büyük önem arz ettiğine değinen Naime Göker Ekim, "Bir kadın girişimci olarak yaptığımız işlerde her zaman pozitif bir ayrımcılık bekliyoruz. Kadınlarımızın, iş hayatında daha fazla yer alarak, ekonomimize daha fazla katkı sağlaması için işlerimizde kolaylık sağlanıp destek olunması gerektiğine inanıyoruz" dedi.

Naime Göker Ekim, Göker Doğa Evleri Projesinin farklı tasarım ve donanımlarda 4 siteden oluştuğunu aktardığı konuşmasında, projelerinin özel sektör eliyle Kütahya'da yapılmış en büyük toplu konut projesi olduğunun altını çizdi. Naime Göker Ekim, Göker Doğa evlerinin etap etap yapılarak tamamı 350 konuttan oluşacak büyük bir proje olduğunu kaydetti. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşan projelerinin birbirinden farklı tasarım ve donanımlarda 4 siteden oluştuğunu aktaran Göker, Belediye Başkanı Mustafa İça ve beraberindekilere içinde 77 daire ve 2 işyeri barındıran ve yapımı devam eden "Ladin Evleri Projesi"ni gezdirdi.

Toplam şantiye alanı olarak 25.000 m2'lik bir alanda çalıştıklarını belirten Göker, 2013 yılında tamamlayacakları bu projelerinden sonra 2014 yılında da aynı projelerinin devamı sayılabilecek olan, yine aynı büyüklükteki alanda daha toplu konut üretimine devam edeceklerini belirtti. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com