Gökhan 15 Milyon Euro!

Gökhan 15 Milyon Euro!
Fenerbahçe yönetimi, Avrupa'ya transferi için izin isteyen yıldız futbolcuya yukarıdaki rakamı söyledi...

Fenerbahçe yönetimi, Avrupa'ya transferi için izin isteyen yıldız futbolcuya yukarıdaki rakamı söyleyip, "Bu parayı getirirsen gidebilirsin" cevabını verdi.

YÖNETİMDEN İZİN ALDI
Kanarya'nın başarılı sağbeki Gökhan Gönül'e başta İngiltere olmak üzere Avrupa'nın çeşitli takımlarından transfer teklifleri geldiği öğrenilirken, milli oyuncu da yönetimden izin istedi.

Sarı-Lacivertli futbolcu yönetime, "En büyük isteğim bu sezon takıma şampiyonluk kazandırmak. Bu kadronun içinde olup bu mutluluğu yaşadıktan sonra hedefim yurt dışına gitmek. İngiltere'den ciddi teklifler alıyorum. Bana izin vermenizi istiyorum" dedi.

"BU PARAYI GETİREBİLİRSEN GİDEBİLİRSİN"
Fenerbahçe yönetimi bunun üzerine, "Sen bizim için değerli bir oyuncusun. Transfer olman halinde yerini dolduracak bir oyuncunun bize maliyeti çok yüksek olur. Senin için belirlediğimiz bonservis ücreti 15 milyon euro. Bu rakamı getirirsen gidebilirsin. Böylece biz de senin yerine iyi bir oyuncu alabiliriz" cevabını verdi.

Ancak belirlenen rakamı yüksek bulan Gökhan Gönül, "Bu rakam bir savunma oyuncusu için çok fazla. Bana teklif yapan kulüplerin bu rakamı vermesi imkansız. Bana kolaylık sağlamanızı istiyorum" ifadesini kullandı.

Yönetimin, bu konuyu şimdilik rafa kaldırdığı ve sezon sonunu beklediği öğrenildi. Gökhan ile de konuşan yöneticiler, "Şimdi ligde kritik bir durumdayız. Hele bir şampiyon olalım, ondan sonra transfere sıra gelir. Şimdi sen de transferle ilgili tüm görüşmelere nokta koyarak, sadece şampiyonluk yarını düşün" şeklinde konuştular.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com