Gölköy'e Bin Kişi İstihdamlı Fabrika Yapılıyor

Gölköy'e Bin Kişi İstihdamlı Fabrika Yapılıyor
Ordu’nun Gölköy ilçesine belediye tarafından bin kişinin istihdam edileceği tekstil fabrikasının inşaatı başladı

Ordu’nun Gölköy ilçesine belediye tarafından bin kişinin istihdam edileceği tekstil fabrikasının inşaatı başladı.
AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Gölköy'de yapımı süren bin kişinin istihdam edileceği tekstil fabrikasının inşaatını inceledi. Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert, Milletvekili Şener'e projeyi anlattı.
Belediye tarafından yapılacak tekstil fabrikasının bin kişiye iş imkanı sağlayacağını söyleyen Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert, "İlçemize yatırım gelmesi için elimizi taşın altına koyduk. Belediyemiz tarafından tekstil fabrikasını kazandırarak istihdam sağlayacağız. Bin kişinin çalışacağı bir fabrika olacak. Çevre ilçelerden de insanımızı iş sahibi yapacağız. Bölgemize bu fabrika büyük katkı sağlayacak. Aybastı, Mesudiye, Gürgentepe ve diğer ilçelerimizden de istihdam sağlayacağı için işsizliği de önleyecektir" dedi.
AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener ise Ordu'da işsizliği bitirmek ve yatırımcıyı çekmek için çalışma yaptıklarını ifade ederek, "Havaalanı, Karadeniz-Akdeniz yolu ile ulaşım ağını genişleterek yatırımcıya büyük rahatlık sağlıyoruz. Ayrıca Teşvik yasası süresini uzatarak yatırımcının Ordu'ya yapacağı yatırımlarda kolaylıkların devam etmesini sağladık. Gölköy Belediyemizin öncülüğünde 1000 kişinin istihdam edileceği böyle bir fabrika, çevre ilçelere de büyük avantaj sağlayacaktır. Bu bölgede işsizliği bitirecek bir projedir. Biz yatırımcının gelmesi için kolaylıklar sağlarken, belediyemizin de bunu değerlendirmesi AK Parti'nin milletine hizmet eden bir parti olduğunu açıkça göstermektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com