Gömlek çıkarma oyunu sevgilisini çıldırttı

Gömlek çıkarma oyunu sevgilisini çıldırttı
Ceyda Ateş'in bir reklam kampanyası çerçevesinde oynadığı oyun ilişkisinin bitmesine neden oldu

Oyuncu Ceyda Ateş ile evlilik yolunda ilerlediği Can Yurtsevdi ayrıldı. Nedeni ise, Ateş'in bir reklam kampanyası çerçevesinde oynadığı "gömlek çıkarma" oyunu...
Yakınlarının uyarmasıyla oyunu gören Yurtsevdi, aşk dolu tweet'lerini de sildi...

"Adını Feriha Koydum" dizisinin Hande'si Ceyda Ateş ile Günaydın Et Lokantası'nın işletmecilerinden Can Yurtsevdi'nin ilişkisini gömlek çıkarma oyununun bitirdiği ortaya çıktı. Yurtsevdi'nin evlilik planları yaptığı Ateş'in bir deodorant markasının reklam kampanyası için çektirdiği üzerindeki gömlek ve şortları çıkardığı pozları görünce çılgına döndüğü öğrenildi.

Kampanya kapsamında twitter üzerinden atılan her 15 tweet'in ardından Ateş üzerinde giydiği gömleklerden birini çıkarmaya başlıyor. Ardından Ateş, gömlekler bittikten sonra da üst üste giydiği mini şortları çıkarmaya başlıyor. Çevresinin bilgilendirmesi üzerine sevgilisinin striptiz yapar gibi üzerindekileri çıkardığı oyunu gören ve çok rahatsız olan Yurtsevdi, "Ben böyle bir ahlaksızlığa tahammül edemem. Ben böyle şeyleri yasaklamıştım. Bunu nasıl yaparsın?" diyerek ilişkisini noktaladı. Yurtsevdi, daha önce Ateş'e twitter'dan attığı "Ben benim son noktamsın", "Seni seviyorum" şeklindeki aşk mesajlarını da sildi.

AYRILIĞI YALANLADI

Yaşananlardan sonra ilişkisini kurtarmaya çalışan Ceyda Ateş ise sevgilisinin kararının aksine "Biz hâlâ birlikteyiz. Ne ayrılığı?" dedi. Ancak Yurtsevdi, "Ceyda öyle konuşabilir ama benim için bu ilişki kesin olarak bitti" açıklaması yaptı.

Ceyda Ateş'in Axe'ın reklam kampanyasında soyunduğunu gören sevgilisi Can Yurtsevdi çılgına döndü...

15 TWEET'E BİR GÖMLEK

Ceyda Ateş oyuna üst üste giydiği gömlek ve şortlarla başlıyor. Atılan her 15 tweet'in ardından bir gömlek çıkarıyor. Gömlekler bitince sıra şortlara geliyor. Can Yurtsevdi, oyunu görünce "Ben böyle şeyleri yasaklamıştım" diye tepki gösterdi ve ayrılık kararı aldı. Ceyda Ateş ise ayrılığı yalanlıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com