Gönlünü güzel organizatöre kaptırdı

Gönlünü güzel organizatöre kaptırdı
Gülben Ergen'den resmen boşanan Mustafa Erdoğan'ın adı 'Kıvılcım' adlı gösterisinin medya sorumlusu Hilal Dilan Dağ ile anılıyor. Güzel organizatör; Erdoğan'ın oğullarıyla da 'bir anne gibi' ilgileniyor.

Magazin dünyası; bu dedikoduyla çalkalanıyor! Geçtiğimiz ay 7 yıllık eşi Gülben Ergen'den resmen boşanan Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan; iddialara göre gönlünü birlikte çalıştığı genç bir isme kaptırdı.

Dedikodulara göre; Erdoğan'ın aşk yaşadığı isim organizatör Hilal Dilan Dağ. Güzel organizatörle arkadaşlığını ilerlettiği ileri sürülen Mustafa Erdoğan, çocuklardan oluşan dans grubu 'Kıvılcım'ın tanıtım görevini de Dağ'a verdi.

Takvimt'in haberine göre, Erdoğan'ın 5 aydır aşk yaşadığı iddia edilen Hilal Dilan Dağ, grubun bütün turnelerine gidiyor. Bu arada organizatör, Mustafa Erdoğan'ın Ergen ile evliliğinden olan 3 oğluna da bulduğu her fırsatta deyim yerindeyse 'cici annelik' yapıyor.

HAFTA SONU BABADA!

Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan'dan boşanırken Atlas, Ares ve Güney isimli 3 oğlunun velayetini aldı. Ancak Ergen, hafta sonu çocuklarını eski eşine bırakmak zorunda.

YANINDAN AYIRMIYOR

'Kıvılcım' grubunun her şeyiyle ilgilenen Hilal Dilan Dağ, Mustafa Erdoğan'ın adeta gölgesi gibi. Dağ, Kıvılcım'ın yanı sıra Anadolu Ateşi'nin de tüm turnelerinde hazır bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com