Google Glass için sahte açık artırma

Google Glass için sahte açık artırma
Google Glass için seçilmiş kişi olduğunu söyleyen bir internet kullanıcısı ürünü açık artırmaya çıkardı. Ancak eBay fiyat 16 bin dolara yükselince açık artırmayı iptal etti.

Gözlük olarak tasarlanan ve birçok işinizi bu gözlükle halletmenize yarayan Google Glass bilim-kurgu filmlerindeki hayal gücü yansımalarından tasarlanmış gibi. Google’ın kurucularından Sergey Brin'e göre Google Glass birkaç ay içerisinde satışa sunulabilir ama bakın uyanık bir internet kullanıcısı neler yapmış.

GALERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİ GÖZLÜK VERİLECEK

Bla7kcat isimli kullanıcı eBay açık arttırma sitesinde, kendisine Los Angeles veya New York’ta düzenlenecek etkinliklerde iki tane Google Glass verileceğini belirtmiş.

KUTUSUYLA TESLİM

Kullanıcının sitede yaptığı açıklamada Google’ın ürününü denemesi için seçilmiş kişilerden olduğunu ürünü açık artırmaya çıkardığını, açık arttırma kazananına ürünü kutusuyla, açılmamış bir şekilde 4-7 Mart tarihleri arasında teslim edebileceğini belirtmiş.

GLASS'I AÇIK ARTTIRMAYA ÇIKARDI

Online açık arttırma sitesi eBay’de Google Glass’ı açık arttırmaya çıkarmasıyla bir anda büyük bir ilgi gören açık arttırma 16 bin dolar sınırına ulaştıktan sonra eBay’in açık arttırmayı iptal etmesiyle son buldu.

ÇOK İLGİ GÖRECEK

Bu olay bile Google Glass’ın piyasaya çıkmasından sonra ne kadar ilgi göreceğinin açık bir göstergesi.(SNK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com